Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    New Member
    Join Date
    15-05-19
    Posts
    17

    Default Πώς σας φαίνεται το πρόγραμμα μου.

    Καλήσπερα στη παρεα θελω μια γνωμη ειμαι 30 και 85 κιλά,για το πώς φαίνεται το πρόγραμμα μου. Να τονίσω ότι το κανω και ποδήλατο 3 φορές την εβδομάδα προπόνηση 1-2 ώρες από 20-50 χιλιόμετρα.

    Μέρα Α 3 ασκήσεις Στηθος-3 ασκήσεις Τρικέφαλοι

    Μέρα β 3 ασκήσεις Πλατύ-3 ασκήσεις Δικεφαλοι

    Μέρα γ 3 ασκήσεις Ωμους και 3 ασκήσεις κορμού.

    Επισης 3-4 ασκήσεις από κοιλιακούς σε κάθε προπόνηση για σβήσιμο. Συνηθως κανω 3 ασκησεις απο το ενα και 3 απο το αλλο απο 12-15 επαναληψεις.Λίγα κιλά γρηγορο ρυθμο.Μικρα διαλειματα σε καθε ασκηση 20-40 δευτερολεπτα και Μολις τελειωσω το πρωτο σετ απ'ολα κανω διαλειμμα 3 λεπτα. Στόχος είναι γράμμωση όχι να πρήξιμο.

    Αν εχω ορεξη κανω περισοτερρες ασκσησεις.Τι θα αλαζατε και τι θα προτεινατε.

    Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  2. #2
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Γεια σου φίλε. H γράμμωση έρχεται με τη διατροφή, όχι με την προπόνηση. Για 3ημερο πρόγραμμα εγώ θα έκανα fullbody ή upper lower.

    Χρειάζεσαι ένα πρόγραμμα με κάποιο είδος προοδευτικής επιβάρυνσης για να αυξήσεις τη μυική σου μάζα. Θα σου πρότεινα να ρήξεις μια ματιά στα sticky και στο φόρουμ για αντίστοιχα προγράμματα, θεωρώ οτι μπορείς να φτιάξεις κάτι πολύ καλύτερο.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  3. #3
    New Member
    Join Date
    15-05-19
    Posts
    17

    Default

    Διατροφή προσπαθώ και κάνω όσο περισσότερο μπορώ. Έχω κόψει ζάχαρη λιπαρά κλπ. Και προσπαθώ να τρώω περισσότερη πρωτεινη και υγειανα. Μπάρες για πρωινό γιαούρτια με δημητριακά βραδινή κλπ. Της τελευταίες 3 εβδομάδες προσέχω την διατροφή μου περισσότερο.

    Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Πως Σας Φαίνεται Το Πρόγραμμα Μου;
    By chatzidoukakis in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 4
    Last Post: 29-10-13, 20:58
  2. Όγκος - Πως Σας Φαίνεται Το Πρόγραμμα?
    By Raddy in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 6
    Last Post: 30-06-11, 03:32
  3. Πώς σας φαίνεται το πρόγραμμα?
    By Reckon in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 5
    Last Post: 04-05-09, 02:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •