Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Bodybuilder FitnessBuddy's Avatar
    Join Date
    05-04-19
    Location
    Athens
    Posts
    101

    Question Alterlife gym - Αξίζει;

    Καλησπέρα, γνωρίζετε αν αυτά τα νέα γυμναστήρια που έχουν ξεκινήσει σαν χείμαρρος και πολλαπλασιάζονται κάθε μέρα είναι μόνο μάρκετινγκ ή αξίζουν πράγματι; Από εγκαταστάσεις σίγουρα είναι κάτι πολύ όμορφο και ελκύει τον κόσμο αλλά από γυμναστική; Είναι ένα μέρος που μπορούν να σε βοηθήσουν να κάνεις σοβαρή δουλειά προοδευτική (όγκο, γραμμωση, φυσική κατάσταση) ή απλά είναι ένα ακόμα yava/planet;Έχει κανένας εμπειρία μαζί τους;

  2. #2
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    28-09-16
    Posts
    105

    Default

    Afterlife ε?
    Στην reception θα εχουν τον Αγιο Πετρο φαντάζομαι?

  3. #3
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Quote Originally Posted by AndVal View Post
    Στην reception θα εχουν τον Αγιο Πετρο φαντάζομαι?
    Έκλαψα!


    Εγώ πάντως πρώτη φορά ακούω αυτό το όνομα.

  4. #4
    Pumping Iron mjf's Avatar
    Join Date
    25-08-12
    Location
    Athens
    Posts
    337

    Default

    Δε μπορώ να καταλάβω την ουσία της ερώτησης, αν αξίζουν ή αν είναι μάρκετινγκ.
    Από τη στιγμή που θα το επισκεφθείς και θα έχει τα όργανα που σε ικανοποιούν ως προς το πρόγραμμα σου, γιατί να μην αξίζει;;;;;;
    Αυτό ισχύει για όλα τα γυμναστήρια!
    Αν εννοείς για το έμψυχο δυναμικό, επίσης ότι ισχύει για όλα τα γυμναστήρια! Μη περιμένεις κανέναν αριστούχο με PhD ή τον Λευτέρη Πετρούνια που τα διαφημίζει κιόλας. Γυμναστές από ιδιωτικές ακαδημίες θα έχει.
    Τώρα αν απ'έξω φαίνονται εντυπωσιακά και μέσα έχουν όργανα σάπια ή δεν έχουν ούτε αλτήρα, τότε ναι ίσως είναι μάρκετινγκ αλλά αν γραφτούμε σε ένα τέτοιο γυμναστήριο, τότε μάλλον πρέπει να κοιτάξουμε κάτι στο μυαλό μας κι όχι στο μάρκετινγκ των άλλων!
    Άποψη μου, λόγω ότι έχουν ξεφυτρώσει τελευταία, προφανώς έχουν όργανα ολοκαίνουργια και αξίζει! Από θέμα τιμής δε γνωρίζω!
    ''εν οίδα ότι ουδέν οίδα​''

  5. #5
    Junior Bodybuilder FitnessBuddy's Avatar
    Join Date
    05-04-19
    Location
    Athens
    Posts
    101

    Default

    Ρωτάω πιο πολύ για την εξειδίκευση που μπορεί να έχουν οι γυμναστές. Γιατί εγώ πχ δεν έχω ένα πρόγραμμα και θα βασιστώ στον γυμναστή που θα μου φτιάξει πρόγραμμα ή που θα με γυμνάσει στο ομαδικό που έχουν. Συνήθως κι εγώ όταν βλέπω τόσο γρήγορα να πολλαπλασιάζεται ένα franchise απομακρύνομαι λίγο. Επίσης δεν έχει ακριβώς γυμναστήριο αλλά κάποια ομαδικά group personal προγράμματα νομίζω αναλογα με το τι θες να πετύχεις. Πιο πολύ γιαυτό απόρρησα και λέω αν έχει κάποιος εμπειρία. Από τιμές είναι λίγο τσιμπημένα αλλά κανει προσφορές πολύ συχνά.

    Για την Kardoula περίεργο να μην τα εχεις δει ποτέ, έχουν ξεχυθει παντού και τα σπονσοραρει ο Πετρούνιας με τον Πρίντεζη.

  6. #6
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Ίσως φταίει που δεν βλέπω καθόλου τηλεόραση και γενικά δεν παρακολουθώ τι παίζει..
    Αν περιμένεις από τους γυμναστές να σου φτιάξουν πρόγραμμα σώθηκες..Απ ότι κατάλαβα πουλάνε ομάδικά και περσοναλ.
    Γνώμη μου ψάξε για ένα κλασικό γυμναστήριο που να σε καλύπτει από θέμα εξοπλισμού, όσο για προγραμμα δόξα το Θεο στο φορουμ θα βρεις πολύ καλύτερα.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Hellraiser Training - Αξίζει ή Όχι;
    By dimitris95 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 9
    Last Post: 06-11-11, 10:01
  2. Αξίζει να δοκιμάσω;;;
    By Akantzos in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 25
    Last Post: 04-10-11, 11:50
  3. Μια γνώμη αν αξίζει...
    By Akantzos in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 5
    Last Post: 26-05-11, 19:56
  4. ΑFTERMAX της ON.Αξιζει?
    By Giorgos18 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 20-05-11, 20:14

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •