Κερδίστε Δωρεάν Μεταφορικά MyProtein Για ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ !!!



Με την εναρξη της εβδομαδας MyProtein Black Friday 2019, ειναι χαρα μας να σας προσφερουμε σε συνεργασια με τη MyProtein, την ευκαιρια να συμμετεχετε στον διαγωνισμο μας για να κερδισετε ΔΩΡΕΑΝ και ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΕΤΟΣ για τις παραγγελιες σας απο την αγαπημενη μας εταιρεια συμπληρωματων!!!

Δωστε βαση γιατι οι κανονες του διαγωνισμου αν και απλοι ειναι πολυ σημαντικοι για να καταφερετε να κερδισετε (πρεπει να τηρηθουν και οι 3 κανονες).

1. Η παραγγελια πρεπει να γινει απο τη στιγμη που γινεται η αναρτηση αυτου του ποστ μεχρι και τη Δευτερα 2 Δεκεμβριου.

2. Η παραγγελια σας πρεπει να εχει τελικη αξια τουλαχιστον ιση με 200 ευρω.

3. Η παραγγελια πρεπει να γινει μεσω του ειδικου μας link και να χρησιμοποιηθει ο κωδικος μας BODYBUILDERS20.

Επισης πρεπει να μου στειλετε μεσω email, screenshot ή φωτογραφια της σελιδας απο το λογαριασμο σας στη MyProtein που να δειχνει τον αριθμο της παραγγελιας σας. (support @ bodybuilders.gr)

Οσοι/οσες πληρουν ολες τις παραπανω προυποθεσεις, οι ΤΡΕΙΣ που θα εχουν τις μεγαλυτερες παραγγελιες θα κερδισουν απο ενα χρονο απεριοριστων δωρεαν μεταφορικων για τη MyProtein.

Πολυ πολυ βασικο, το ξαναλεω παιδια για να μην υπαρχουν αποριες στο μελλον. Η παραγγελια για να μετρησει πρεπει να γινει μεσω του link μας, το οποιο ειναι αυτο εδω:

Πατηστε Εδω ===> MyProtein Black Friday Link Παραγγελίας Διαγωνισμού <=== Πατηστε Εδω

Οποτε πριν κανετε την παραγγελια σας, πατηστε το λινκ για να ειστε σιγουροι οτι θα μετρησει.

Και χρησιμοποιηστε τον κωδικο μας BODYBUILDERS20.

Το email για να μου στειλετε τη φωτογραφια του αριθμου παραγγελιας ειναι: support @ bodybuilders.gr .

Σημειωση: δεν ειναι αναγκη να ειστε μελος του φορουμ για να συμμετεχετε, ο διαγωνισμος ειναι ανοιχτος για ολους, απλα τον ανακοινωνουμε εδω.

Για οτι αποριες εχετε, στειλτε μου ΠΜ ή εμαιλ.

Καλη επιτυχια!!