- Γεια σας... Να με και εγώ

Όπως απο συζητήσεις μου είπατε έτσι και εγώ αποφάσισα να φτιάξω το δικό μου και με τι δική σας βοήθεια και συμβουλή να βελτιωθεί και το δικό μου ταξίδι σε έναν χώρο που πάντα αγαπούσα.

-Τι ποιο καλή αρχή απο το να αναφέρω κάποια πραγματάκια για εμένα και πως έφτασα ος εδώ .
Ξεκινώντας θα ήθελα να αναφέρω ότι με τη γυμναστική ασχολούμαι απο Τετάρτη δημοτικού. και για 6 χρόνια με σκληρή δουλεία έφτασα πανευρωπαϊκός στα 110 μέτρα μετ εμποδίων στην κατηγορία παμπαίδων.
--Βέβαια ήμουν ανήσυχη ψυχή οπότε δέν μου έφτανε αυτό λίγο το στίβο λίγο motocross λίγο απο εδώ λίγο απο εκεί ΠΆΕΙ η μεσούλα ...

- Απο τότε Κατα διαστήματα ασχολιόμουν με bodybuilding γιατί οτιδήποτε δημιουργούσε κραδασμούς στη μέση ήταν απαγορευτικό αλα δεν έκανα ασκήσεις Κορμού περισσότερο απο φόβο και φυσικά δεν θα μιλήσω για διατροφή γιατί ηταν τελείως ελεύθερη...

-Τελος πάντων για να μήν μακριγορώ με την ιστορία της ζωής μου πριν 7 Μήνες αποφάσισα να μην το πόλι σκέφτομαι και να ξεκινήσω εντατικά και σωστά..

--Οπότε.. απο 116 κιλά ότι να είναι μονο χέρια στήθος πλάτη και πόδια
έφτασα 86 κιλά με λίγα κατάλιπα τα οποία πιστεύω σε 1 χρόνο θα εξαφανιστούν και αυτά.

-Ώρα για το σήμερα λιπον: