Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Pumping Iron
    Join Date
    06-04-05
    Location
    Στο μπαλκονι του σπιτιου μου...
    Posts
    301

    Default Επιλογή Smartwatch Για Παλμούς, Θερμίδες & Fitness

    Καλησπερα σας

    Θα ηθελα να αγορασω ενα smartwatch.

    Αυτα που με ενδιαφερουν περισσοτερο ειναι να δειχνει με οσο το δυνατον μεγαλυτερη ακριβεια παλμους, αλλα και ποσες θερμιδες εχω καψει στη διαρκεια της ημερας.

    Εχω ζωνη polar που φοραω την ωρα της προπονησης και ειναι αρκετα αξιοπιστη, αλλα θα ηθελα κατιτο ιδιο αξιοπιστο για ολη τη διαρκεια της ημερας.

    Καθε προταση δεκτη, αλλα σας παρακαλω, αν γινεται, να μοπυ διευκρινησετε αν εχετε προσωπικη εμπειρια απο αυτο που προτεινετε
    PERSONAL RECORS
    BENCH PRESS 160 x 1
    FULL SQUAT 210 x 2
    DEAD LIFTS 230 x 1
    Clean and jurk 120 x 1

  2. #2
    Pumping Iron Providential's Avatar
    Join Date
    23-01-20
    Location
    Hellas / Chios
    Posts
    541

    Default

    --χρησιμοποιώ ενα τις mi fit αρκετά φθηνό έγχρωμο και διακριτικό .. κοστίζει περίπου 30με 40 εύρο αν θυμάμαι καλά και μετράει βήματα παλμούς θερμίδες ποιότητα ύπνου ακόμα και αν κάνεις κάποια δραστηριότητα τύπου ποδήλατο, κολύμβηση η ότι αλλο το ρυθμίζεις και τα προσθέτει ..
    --Έχεις την εφαρμογή στο κινητό σου και απλά το συνδέεις μέσο bluetooth ... βάζεις στόχους τύπου βάρους , βημάτων κτλ ..
    Βγένει βέβαια και σε μαυρόασπρη οθόνη με 20 εύρο
    -υπάρχουν και άλλα βέβαια ποιο ακριβά ποιο ωραίο ντιζαινάτα όπως της Samsung που μοιάζει με κανονικό ρολόι και κάνει εξίσου διάφορα πραγματάκια αλλά φυσικά κοστίζει
    -Πρωσοπικά πήρα αυτό για αρχή να το δοκιμάσω γιατι ολλα πάνω κάτω τα ίδια κάνουν ..
    και αργότερα ίσος πάρω κάτι καλύτερο να ταιριάζει περισσότερο με τον τρόπο που ντύνομαι και το life stile μου
    -Μπές να το κοιτάξεις υπάρχουν και video στο youtube με παιδιά που το έχουν δουλέψει και το περιγράφουν

  3. #3
    Advanced Bodybuilder astrosunnefo's Avatar
    Join Date
    25-08-19
    Posts
    950

    Default

    Έχω διαβάσει καλές κριτικές για το Garmin Vivoactive 3. Λογικά στα ίδια θα 'ναι και το Vivoactive 4.

    Τώρα, είναι και πόσα διατίθεσαι να δώσεις. Ανάλογα με τα χρήματά σου, κοίτα σε μάρκες και διάβασε εντυπώσεις απ' όσους το πήραν και δες διάφορα reviews (DC Rainmaker, Desfit κλπ).

  4. #4

    Default

    Αυτό που έχω εγώ γύρο στα 3-4 χρόνια polar belt που αν θες το έχεις σκέτο μόνο με εφαρμογή στο κινητό κ σου βγάζει παρά πολλές μετρήσεις, το οποίο εγώ συνδυάζω με polar watch m400 γιατί κάνω κ έξω ποδήλατο.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Γυναικέιο Fitness - Βασικές Οδηγίες Διατροφής Fitness
    By Kardoula in forum Διατροφή & Συμπληρώματα Για Γυναίκες
    Replies: 79
    Last Post: 02-02-20, 22:11
  2. Επιλογή τροφών και επιλογή ώρας κατανάλωσης
    By technics in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 31-05-13, 13:04
  3. Ρολόι Για Παλμούς - Τι Προτείνετε;
    By Hanos in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 23
    Last Post: 12-10-12, 13:34
  4. Λιποδιαλυση συμφωνα με τους παλμους
    By tsioslee in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 1
    Last Post: 13-03-08, 00:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •