Γεια σας ! Ξανά έγραψα το πρωί για να γνωριστώ γιατί είμαι νέο μέλος
Αρχικά να πω πως είμαι 18 ετών
Πηγαίνω γυμναστήριο 6 μήνες αλλά κάποιες μέρες πηγαίνω 4-5 δορές την βδομάδα άλλες 2 άλλες 3 ανα οργανωτή τελείως αλλά είχα διάβασμα .
Θέλω να πηγαίνω πιο συστηματικά 4-5 φορές την βδομάδα.
Λοιπόν 1,6 στο ύψος (πάνω κάτω )49-50 κιλά.
Δεν πρόσεχα ποτέ τη διατροφή μου δεν έπαιρνα εύκολα κιλά. Να πως πως δυο βδομαδες προσπαθώ να αποφεύγω ανθυγιεινά φαγητά κ να τρω παραπάνω πρωτεΐνη κ υδατάνθρακες .
Το πρωί θα πιω ένα φρέσκο χυμό ενδιάμεσα τοστ η φρούτο μεσημεριανό ότι ψήσει η μαμά απογευματινό φρούτο ψωμί με μέλι
Και βραδινό η αυγα η γιαούρτι
Καπως έτσι τίποτα σταθερό σε πρόγραμμα
Δεν θέλω να χάσω κιλά λίγο λίπος στην Κόλια Θέλω να χάσω και να την γραμμωσω αρκετά και να πάρω λίγο όγκο στους γλουτούς δεν έχω θέμα να πάρω γενικά λίγο όγκο γτ δεν γίνεται να πάρω μόνο στους γλουτούς αλλά αρχικά θέλω πολυ να φτιάξω τη κοιλιά μ και σε τρεις μήνες που είναι το καλοκαίρι να έχω δει αποτέλεσμα

Τι να φτιάξω στην διατροφή μου ; Δεν ξέρω πόσες θερμίδες πρέπει να τρωω να τρωω περισσότερες η λιγότερες και ποιες τροφές να αποφύγω
Και από ασκήσεις τι μου προτείνετε ;
Επίσης ξέρω για το λίπος στην κοιλιά κάνει καλό το αεροβιο τώρα λόγου του ιού η μαμά έφερε έναν διάδρομο να κάνω λέτε η αν κάνω θα χάσω λίπος κ από τους γλουτούς
Τα έχω μπερδέψει :(