Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Default Στρατός και Γυμναστική

    Γεια σας παιδιά μπαίνω στρατό σε μια βδομάδα και αναρωτιέμαι αν μπορεί κάποιος να επενδύσει τον χρόνο του στο στρατό στην γυμναστικη.Δεν την παλεύω χωρίς γυμναστικη.Ηδη είμαι 1,5 χρόνο χωρίς γυμναστήριο και έχω χαλάσει αρκετά.Παρουσιαζιομαι Γρεβενά.Γνωριζει κάνεις αν εκεί έχει κάποιου είδους γυμναστηριο;Γενικά στα στρατόπεδα υπάρχουν γυμναστήρια ή έστω κανένα μοζοζυγο ή δίζυγο κτλπ;Πείτε μου επίσης όσοι έχετε υπηρετήσει στρατόπεδα που έχουν γυμναστήριο.
    Last edited by Xristos19; 10-05-21 at 12:05.

  2. #2
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Υπάρχουν γυμναστήρια τα οποία είναι μόνιμα κλειδωμένα για να μη χτυπήσουν οι φαντάροι

    Στο ΚΕΝ μη περιμένεις να κάνεις προπόνηση. Αν έχεις δηλώσει ΕΔ και ανάλογα το που βρεθείς μπορεί να είσαι τυχερός και να σας τα έχουν ανοιχτά.

    Στην χειρότερη περίπτωση θα τη βγάλεις με κάμψεις, έλξεις (κάπου θα βρεις να κάνεις) και κανένα plank.
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  3. #3
    Pumping Iron
    Join Date
    21-12-20
    Location
    Bristol UK
    Posts
    445

    Default

    Εγώ ειμουνα Κύπρο να σου πω την αλήθεια είχαμε κάτι εκεί ανοικτό γυμναστήριο Λευκωσία και από ότι ξέρω όλα είχαν βέβαια αλλά μιλάμε χρόνια πίσω..τώρα να σου πω δε ξέρω αν έχουν καποια θα είναι στηβο μάχης που έχει πτι θες μα γυμναστής εκεί αλλά και άμα θες ποιο ζόρια και καλό πρόγραμμα σου προτείνω καταδρομείς και πάμε ...αλλιώς γλαψτα Χαράλαμπε και είσαι λόγο τυχερός και πέσεις σε καλό στρατόπεδο και έχει τίποτα αξιόλογο ανοικτό
    Λάθος κλικ lol ..
    Last edited by Costacoffee; 11-05-21 at 03:00.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Στράτος και γυμναστικη
    By Xristos19 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 1
    Last Post: 02-03-21, 09:37
  2. Στρατός
    By k0stas90 in forum Off Topic
    Replies: 19
    Last Post: 05-11-10, 01:01
  3. Στρατος
    By somas in forum Off Topic
    Replies: 0
    Last Post: 29-07-06, 04:40

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •