Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 16 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 61 to 90 of 456
  1. #61
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    16-05-14
    Posts
    880

    Default

    Το συμπέρασμα είναι ένα : Πετάμε την ζυγαριά κ ησυχάζουμε!!!!
    Τρώγε σωστά, κοίτα τον καθρέφτη σου (πρωί κυρίως γιατί μετά απο ένα κιλό καρπούζι ...μη δε θα' θελα) και αν μετά απο ένα εύλογο διάστημα 4-5 εβδομάδων δεν βλέπεις διαφορά κατεβάζεις ελαφρώς. Και κάπως έτσι συνεχίζεις...
    Να τον λες τον πόνο σου μαναμ.... τι μόνο εγώ;;;;;;

  2. #62
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Εγω ψηφιζω πως δεν ηταν μονο το καρπουζι, ηταν αυτος ο συνδιασμος που ελεγες ντοριτος- μπυρα- γλυκακι

    Για αυξηση θερμιδων παντως δεν εισαι, ασχετα αν καις περισσοτερο.

  3. #63
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Η Αλήθεια ρε παιδιά την τρέλα μου μέσα, είναι πολύ εύκολο να ξεπεράσεις το τελικό νούμερο από της ημερήσιες θερμίδες σου αν δεν προσέχουμε !! Οπότε μια τσιμπιά από εδώ μια από εκεί μαζεύονται τα 100 αρικάκια kcal παραπάνω μπαμ μπαμ στο πη και φη !!
    Και μιας και είμαι και Κρητικός η καταγωγή κατά το ήμισυ (Καλάβρυτα το υπόλοιπο) πού να έπινα και τα αγαπημένα μου σφυνοτσιπουράκια αχαχα
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  4. #64
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Αυτο κυριως εχει να κανει με την διατροφη σου αν νιωθεις οτι ειναι ελλειπης ας πουμε.. οτι ναι μεν τρως αλλα παντα νιωθεις οτι κατι λειπει.. σιγουρα οταν κινεισαι για αρκετο καιρο υποθερμιδικα θα πεινασεις δεν αντιλεγω σε αυτο αλλα καλο ειναι να κανεις επιλογες τετοιες ωστε να νιωθεις πληρης.. η ψυχολογια παιζει σημαντικο ρολο
    Επισης ειναι και καθαρα θεμα στοχου θα συμφωνησω με την Κωνσταντινα και θα πω επισης και για την μπουγατσα στην θεσσαλονικη που εγραφες :P

  5. #65
    Senior Bodybuilder ΜΕΜΟΣ's Avatar
    Join Date
    07-01-11
    Location
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Posts
    1,645

    Default

    Γιώργο σου λέω προκαταβολικά μην αγχώνεσαι.
    Ο Γρηγόρης σωστά σου ανέφερε ότι υπάρχουν περίοδοι που η ζυγαριά φαίνεται να κολλάει και μας αγχώνει αλλά μετά ξαφνικά εξαφανίζονται απότομα μερικά κιλά. Η απώλεια βάρους δεν είναι γραμμική.
    Στα ξένα φόρουμ το λένε "Whoosh effect" και είχε παρατηρηθεί και στο πείραμα στης Μινεσότα. Στην ουσία το σώμα χάνει λίπος και το υποκαθιστά με νερό ώσπου κάποια στιγμή - συνήθως μετά από ένα γεύμα αυξημένων θερμίδων - αδειάζει.
    Πέρα από αυτό συμφωνώ και με την Κωνσταντίνα ότι για την πρόσφατη αύξηση που λες ότι είδες είναι πιθανό να οφείλεται σε παραπάνω νάτριο ή παραπάνω υδατάνθρακες που σου έκαναν κατακράτηση.
    Άλλωστε λες ότι βλέπεις το σώμα σου καλλίτερο που σημαίνει ότι μπορεί να χάνεις λίπος και να παίρνεις άλιπη μάζα. Αν συμβαίνει είναι το ιδανικό.
    Θεωρώ ότι η ζυγαριά έχει θέση στην αξιολόγηση της προόδου αλλά τη θεωρώ ανεπαρκή όπως ανεπαρκή θεωρώ και την εικόνα του καθρέπτη τουλάχιστον για μικρά διαστήματα και μικρές αλλαγές. Γι'αυτό πρέπει να συνδυάζεις δεδομένα ώστε να αξιολογείς την πρόοδο σου και να προσαρμόζεις εγκαίρως τη διατροφή και την προπόνησή σου.
    Εγώ στη θέση σου θα συνέχιζα με το πλάνο όπως το έχεις. Βέβαια και να ανέβεις στις 2030 θερμίδες δεν νομίζω ότι θα έχει μεγάλη διαφορά.
    Άλλωστε σε λίγες μέρες είπες ότι θα κάνεις DEXA. Άσε λοιπόν το πλάνο σου ως έχει και επαναπροσδιορίζεις αναλόγως μετά.
    Rome wasn't built in a day

  6. #66
    Pumping Iron Providential's Avatar
    Join Date
    23-01-20
    Location
    Hellas / Chios
    Posts
    541

    Default

    Quote Originally Posted by GEOZN8 View Post
    Η Αλήθεια ρε παιδιά την τρέλα μου μέσα, είναι πολύ εύκολο να ξεπεράσεις το τελικό νούμερο από της ημερήσιες θερμίδες σου αν δεν προσέχουμε !! Οπότε μια τσιμπιά από εδώ μια από εκεί μαζεύονται τα 100 αρικάκια kcal παραπάνω μπαμ μπαμ στο πη και φη !!
    Και μιας και είμαι και Κρητικός η καταγωγή κατά το ήμισυ (Καλάβρυτα το υπόλοιπο) πού να έπινα και τα αγαπημένα μου σφυνοτσιπουράκια αχαχα

    -Μην μασάς και εγώ έχω τα ίδια θέματα με τα τσίπουρα και τα ούζα όταν κσεμπαρκάρω , απλά κόψε τον υδατάνθρακα μετά το μεσιμέρι και τα λαδερά και θα είσαι οκ... ( περσι βγάλαμε απο σύκο ) κόλαση....

  7. #67
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Εντάξει κρατάω γερά όσο πάει.. ας κρατήσουμε την όρεξή μας για κάνα τσιπουράκι και όλα τα παρελκόμενα για τον Αύγουστο τώρα ακόμα πειθαρχία και ιδρώτα στο γυμναστήριο.

    Επειδή έχω και αρκετές φορές θέμα με τον ύπνο Παρήγγειλα από φαρμακείο και της now foods 60 χάπια μελατονίνη των 3mg να δω αν θα με βοηθήσει μαζί με κάτι άλλα πραγματάκια. Σας ευχαριστώ όλους.
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  8. #68
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Γιωργο μια παρενθεση μονο εννοειται να πιεις τα τσιπουρακια σου στις διακοπες σου και να περασεις καλα σου ευχομαι απλα θελει προσοχη οταν φτασεις στον στοχο σου το πως θα γυρισεις παλι στη συντηρηση σου για να μην παει χαμενη η προσπαθεια οποτε με ρεγουλα οσο γινεται και δεν αφηνεις την διατροφη και την προπονηση επειδη καταφερες να πετυχεις αυτο που ηθελες!

  9. #69
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Γιωργο μια παρενθεση μονο εννοειται να πιεις τα τσιπουρακια σου στις διακοπες σου και να περασεις καλα σου ευχομαι απλα θελει προσοχη οταν φτασεις στον στοχο σου το πως θα γυρισεις παλι στη συντηρηση σου για να μην παει χαμενη η προσπαθεια οποτε με ρεγουλα οσο γινεται και δεν αφηνεις την διατροφη και την προπονηση επειδη καταφερες να πετυχεις αυτο που ηθελες!
    Εννοείτε ρε συ θα ανέβω σιγά σιγά και μαζί στης διακοπές σέικερ πρωτεΐνης κλπ για να μήν ξεχνιόμαστε..!! Δεν θα αφήσω όλο αυτόν τον κόπο και την προσπάθεια με διατροφή και τα χρήματα που έχω δώσει για συμπληρώματα κλπ να πάνε χαμένα !! ΑΑχχ Το φαγητό είναι απόλαυση
    Εντάξει τσίπουρα κλπ με ρέγουλα !! Μέχρι και FIX alcohol free έχω επιστρατευσει και στης ταβέρνες καλά ψαρικά θαλασσινα και κρέατα !! Οι ανεξέλεγκτες μ@λ@κίες το πολύ φαγητό είναι που τρώνε από δω και από εκεί και τα παγωτά χαλάνε το αποτέλεσμα αλλά not for me !!
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  10. #70
    Senior Bodybuilder ΜΕΜΟΣ's Avatar
    Join Date
    07-01-11
    Location
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Posts
    1,645

    Default

    Quote Originally Posted by GEOZN8 View Post
    Εννοείτε ρε συ θα ανέβω σιγά σιγά και μαζί στης διακοπές σέικερ πρωτεΐνης κλπ για να μήν ξεχνιόμαστε..!! Δεν θα αφήσω όλο αυτόν τον κόπο και την προσπάθεια με διατροφή και τα χρήματα που έχω δώσει για συμπληρώματα κλπ να πάνε χαμένα !! ΑΑχχ Το φαγητό είναι απόλαυση
    Εντάξει τσίπουρα κλπ με ρέγουλα !! Μέχρι και FIX alcohol free έχω επιστρατευσει και στης ταβέρνες καλά ψαρικά θαλασσινα και κρέατα !! Οι ανεξέλεγκτες μ@λ@κίες το πολύ φαγητό είναι που τρώνε από δω και από εκεί και τα παγωτά χαλάνε το αποτέλεσμα αλλά not for me !!
    Στο εύχομαι Γιώργο να το καταφέρεις και να το ελέγξεις στις διακοπές τουλάχιστον να μην ξεφύγει πολύ. Μια χαλάρωση μπορεί να κάνει και λίγο καλό. Επειδή και εγώ έχω τέτοιες ανησυχίες αυτό που σκέφτομαι - εκτός από το ότι θα έχω πετάξει όλη την προσπάθεια στα σκουπίδια - είναι ότι θέλω μόλις γυρίσω το Σεπτέμβριο να είμαι σε ικανοποιητική κατάσταση για να κινηθώ σε χτίσιμο χωρίς να χρειάζεται πρώτα να χάσω.
    Rome wasn't built in a day

  11. #71
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Καλησπέρα σας. Χτες είχα day off κατά κάποιο τρόπο.Το πρωίνο μου ήταν κανονικό μια χαρά. Από το μεσημέρι και μετά ήμασταν θάλασσα και το απόγευμα πήγαμε και σε μια ψαροταβέρνα. Έφαγα κανονικά όχι τρελά πράγματα αλλά απολλα.

    Εντάξει σήμερα δεν ζυγιστικα λογικό, έκανα και το πρωί 40 λεπτά αερόβιο και είπα σήμερα όλη την ημέρα θα προσπαθήσω και αύριο να <<αδειάσω>> τα αποθέματα από το μυϊκό μου γλυκογονο να κρατήσω τον υδατάνθρακα κάτω από 100 gr κλπ. Έτσι για 2 μέρες και μετά σταδιακά ανέβασμα. Σας παραθέτω και την διατροφή μου για σήμερα. Εκεί που λέει πρωινό να σας προλάβω εννοώ το μετά προπονητικό μου ρόφημα!!
    Attached Images Attached Images
    Last edited by GEOZN8; 28-06-20 at 16:35.
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  12. #72
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Τελικά ισχύει αυτό που λένε << τα αγαθά κόποις κτώνται>> !! Μετά απο 2 μήνη δύσκολη προσπάθεια θα έλεγα με μεθοδική υποθερμιδική διατροφή και με γυμναστική σήμερα το πρωί έκανα ξανά νέα λιπομέτριση DEXA !!
    Τα αποτελέσματα για μένα είναι πολύ καλά δεδομένου ότι γυμναστική με σωστά βάρη κλπ κάνουμε μόνο της 2 τελευταίες εβδομάδες οπότε ότι έκανα για να διατηρήσω μυική μάζα αλλά και να χάνω ταυτόχρονα λίπος το κατάφερα σπίτι ουσιαστικά μόνος μου !!
    Οι θερμίδες που προσλαμβάνω τώρα είναι στο - 25% με βάση το TDEE μου 2644 στις 1983kcal περίπου. Πρωτεΐνη παίζω από 2,4 έως 2,6 ανάλογα !! Παίζω με macros 35 carbs /40 Protein /25 fat κυρίως αλλά κάνω εναλλάξ και βδομάδα η μέρες με χαμηλότερη
    λήψη υδατανθράκων ανάλογα πώς πάει το σώμα μου η η προπόνηση μου ώστε να μην συνηθίζει κιόλας σε ένα μοτίβο (όχι ότι είναι κακό αυτό).
    (Τώρα λοιπόν είμαι 80,9 κιλά (από 83,7) 16.8% λίπος (από 21.4) και 79.9% άλιπη (από 75,6) muscle mass).

    Παιδιά μεγάλο εργαλείο το
    MyFitnessPal και το προτρέπω σε όσους φίλους θέλουν βοήθεια για μέτρημα θερμίδων κλπ να το κατεβάσουν είναι σούπερ !! Λέω από σήμερα να κάνω μία σχετικά <<ξεκούραση>> και τόνωση στο σώμα μου από όλη αυτήν την προσπάθεια και για όλη την εβδομάδα θα είμαι περίπου στης 2600kcal κοντά στης θερμίδες συντήρησης μου για να ανανεωθώ σωματικά και ψυχολογικά !! Λέω να συνεχίσω μετά και όλο τον Ιούλιο και λίγο Αύγουστο την υποθερμική και μετά στοπ στης διακοπές !!
    Δεδομένου ότι έχασα με αργό ρυθμό 0.5% του σωματικού βάρους/εβδομάδα οποιαδήποτε γνώμη και συμβουλή για το πως να κινηθώ παρακάτω εννοείτε θα ήθελα να την ακούσω !!
    Attached Images Attached Images
    Last edited by GEOZN8; 03-07-20 at 23:11.
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  13. #73
    Advanced Bodybuilder babisvaleris's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Posts
    1,088

    Default

    Πολυ ωραια. Με τις προπονησεις πως παει, τι κανεις τωρα;

    Στάλθηκε από το ATU-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  14. #74
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Γυμνάζομαι 5 η 6 φορές την εβδομάδα. Οι 2 είναι σκέτο αερόβιο συνήθως μόνο HIIT έχω διάδρομο σπίτι μου για τουλάχιστον 1 ώρα και κάποιες καλλισθενικες για ελαστικότητα και κοιλιακούς ραχιαιους κάθε Τετάρτη και αν μπορώ και Σάββατο και 4 φορές GYM. Δευτέρα - Τρίτη και Πέμπτη - Παρασκευή όπου κάνω μέσα στην εβδομάδα 2 φορές κάθε μυική ομάδα χωρισμένα σε α) Στήθος, Δικεφαλα, ώμους και β) Πλάτη, τρικεφαλα, πόδια και στο τέλος μετά τα βάρη αν έχω χρόνο και αντοχή αναλογα την ημέρα μπορεί όχι πάντα να κάνω και έξτρα κάνα 20 αλεπτο μέτρια ένταση διάδρομο στο 65-70% jogging.
    Last edited by GEOZN8; 03-07-20 at 23:21.
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  15. #75
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Μπραβο Γιωργο χαιρομαι πολυ για σενα συνεχισε την προσπαθεια

  16. #76
    Senior Bodybuilder ΜΕΜΟΣ's Avatar
    Join Date
    07-01-11
    Location
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Posts
    1,645

    Default

    Μπράβο ρε Γιώργο συγχαρητήρια. Η προσπάθειά σου αποδίδει.
    Να βάλεις και μια φωτογραφία κοντινή στη μέτρηση που έκανες.
    Καλά θα κάνεις για το προσωρινό ανέβασμα θερμίδων. Ίσως το χρειάζεται για λίγο ο οργανισμός.
    Ελπίζω να συνεχιστεί αμείωτη η πρόοδος.
    Rome wasn't built in a day

  17. #77
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους. Προσπαθούμε να κάνουμε ότι μπορούμε καλύτερο. Τι κοντινή φωτογραφία εννοείς άμα πατήσεις επάνω στο attachment δεν στην κάνει zoom να την δεις δεν φαίνονται καλά τα νούμερα?
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  18. #78
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Καλησπέρα φίλοι μου. Από αύριο συνεχίζεται η προσπάθεια μείωσης λίπους μετά από μία εβδομάδα στης θερμίδες συντήρησης.

    Γέμισαν η μπαταρίες μου ξεκινάω με - 15% θα παίζω κοντά στης 2230kcal και βλέπουμε ανάλογα. Ευτυχώς είμαι καλά και εμφανισιακά και στο gym έχω πρόοδο!!
    Attached Images Attached Images
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  19. #79
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Μπράβο φίλε ωραία προσπάθεια! Συνέχισε δυνατά.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #80
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Quote Originally Posted by xristoforos_13 View Post
    Μπράβο φίλε ωραία προσπάθεια! Συνέχισε δυνατά.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Σε ευχαριστώ πολύ μαν. Σήμερα πήγα έκτακτα γυμναστήριο εκτός προγράμματος και είδα διαφορά στην δύναμη και τα κιλά. Πρώτη φορά που έκανα στης πιέσεις στήθους με ελεύθερη μπάρα αν και ανεβαίνω σταδιακά με ζέσταμα :

    2*12*70kg
    2*10*80kg
    1*8*85kg και
    1*6*90 με βοήθεια.
    Επικλινή 4*10*70kg
    Pull over με βαράκι 4*8*35kg
    Pec Dec μηχάνημα 4*10*68kg

    Keep going η προσπάθεια μου συνεχίζεται.
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  21. #81
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Καλησπέρα. Σήμερα είναι μέρα ξεκούρασης έκανα μόνο 30 λεπτά διάδρομο και 10 λεπτά ασκήσεις κοιλιακών. Προσπαθώ να μην κάνω συνέχεια ώστε η ξεκούραση μαζί με την σωστή μυϊκή ανάπτυξη να γίνεται σωστά!! Κάνει και ζέστη χωρίς air-conditioning τα Gym άστα να πάνε.

    Σας βάζω την διατροφή μου που τώρα είμαι ξανά στο - 15% χαλαρά χωρίς βιασύνη αλλά με πειθαρχία. Ομόλογο της τελευταίες ημέρες είμαι στα πολύ καλά μου αρχίζω και βλέπω είδη λιγάκι το 6-pack !!!
    Attached Images Attached Images
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  22. #82
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Ωραιος! Μεγια τη χαλάουα


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #83
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Ας είναι καλά η Phillips Bodygroome με κάθε πέρασμα σηκώνω + 10 κιλά στης πιέσεις στήθους (λόγο λιγότερης τριβής) και - 5% λίπους ... Αχαχαχα
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  24. #84
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by GEOZN8 View Post
    Ας είναι καλά η Phillips Bodygroome με κάθε πέρασμα σηκώνω + 10 κιλά στης πιέσεις στήθους (λόγο λιγότερης τριβής) και - 5% λίπους ... Αχαχαχα
    Τις ξυρίζει η τις ξεριζώνει ; Γιατί είμαι φαν του κεριού εγώ με την ξυριστική σε 5 μέρες είναι παλι μο?)νι


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #85
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Quote Originally Posted by xristoforos_13 View Post
    Τις ξυρίζει η τις ξεριζώνει ; Γιατί είμαι φαν του κεριού εγώ με την ξυριστική σε 5 μέρες είναι παλι μο?)νι


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Της ξυρίζει μαν μου.. Εντάξει καλά είναι μια φορά την εβδομάδα έχει πολύ καλό αποτέλεσμα.. Εγώ κεριά κλπ μόνο στης διακοπές ρεύματος άντε και το Πάσχα !!
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  26. #86
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by GEOZN8 View Post
    Της ξυρίζει μαν μου.. Εντάξει καλά είναι μια φορά την εβδομάδα έχει πολύ καλό αποτέλεσμα.. Εγώ κεριά κλπ μόνο στης διακοπές ρεύματος άντε και το Πάσχα !!
    Καταλαβα φίλε μ θενκς


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #87
    Advanced Bodybuilder babisvaleris's Avatar
    Join Date
    22-09-13
    Posts
    1,088

    Default

    Για ποδια κανει δουλιτσα;

    Στάλθηκε από το ATU-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  28. #88
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Ναι βρε φυσικά και κάνει όρεξη να έχεις να κάνεις δουλειά, και είναι και αδιάβροχη κατευθείαν μέσα στην μπανιέρα ..
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  29. #89
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Καλησπέρα. Χτες το έριξα λίγο έξω. Πήρα την σύζυγο και πήγαμε balux.. Τι να φας και τι να πίνεις εκεί πέρα άστα βράστα .. Ευτυχώς είχα αφήσει περιθώριο θερμίδες κλπ τα σάρωσα βέβαια λίγο το ευχαριστηθείκαμε όμως η αλήθεια και κατά περίεργο τρόπο σήμερα ήμουν και μισό κιλό κάτω.. Αχαχαχα Θα μας τρελάνει η φίλη μας ή ζυγαριά.. Σήμερα πρωί έκανα μόνο 50 λεπτά αερόβιο (10 λεπτά κοιλιακούς) και τίποτα άλλο για Σ/Κ. Πρέπει χρειάζεται η ξεκούραση να είναι και αυτή στο πρόγραμμα.
    Attached Images Attached Images
    Last edited by GEOZN8; 18-07-20 at 14:02.
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  30. #90
    Senior Bodybuilder ΜΕΜΟΣ's Avatar
    Join Date
    07-01-11
    Location
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Posts
    1,645

    Default

    Ίσως το μισό κιλό ήταν whoosh effect αν και πριν λίγο καιρό είχες κινηθεί ισοθερμιδικά και δεν ήταν αυξημένες οι πιθανότητες για κάτι τέτοιο. Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια.
    Αφού πέρασες καλά αυτό μετράει.
    Rome wasn't built in a day


 
Page 3 of 16 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Προσπάθεια απώλειας λίπους
    By Nikos_90 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 66
    Last Post: 20-02-19, 21:37
  2. Replies: 14
    Last Post: 17-07-18, 21:02
  3. Διατροφή Για Μείωση Λίπους - Πρώτη Προσπάθεια
    By rn. in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 11
    Last Post: 08-09-11, 13:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •