Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 27 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 31 to 60 of 807
  1. #31
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Δεν χρειαζεται να κανεις 500 διαφορετικους υπολογισμους Χριστοφορε δοκιμασε με μια εξισωση δες τι σου βγαζει δοκιμαζεις για 1-2 βδομαδες να φας σε αυτες, παιρνεις βαρος? κατεβαζεις λιγο και ξανα παρακολουθεις. Χανεις βαρος? ανεβαζεις λιγο και ξανα παρακολουθεις κανενα calculator η εξισωση δεν ειναι ακριβης..

    Αρα στην ουσια δεν ξερεις ποια ειναι η συντηρηση σου και ουτε σε τι ελλειμα βρισκεσαι.

  2. #32
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Η συντήρηση μου πρέπει να είναι 2100-2300 ,δεν ξερω ακριβώς γιατί δεν έχω κάνει αυτό που λες. Απλά με τους λάθος υπολογισμούς μου βρέθηκα να έχει φτάσει καλοκαίρι και να μην είμαι όπως θέλω. Και η μαλακια είναι ότι δε σαβουριαζα η κατι απλά έτρωγα λάθος θερμίδες. Όποτε λεω μέχρι σεπτεμβρι να πάω 1900 θερμίδες και μετά σιγά σιγά να αναιβασω για να χτίσω.. Τι λες;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #33
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Απλα αμα συνεχισεις να τρως ετσι μεχρι να φτασεις εκει που θες θα καταληξεις να τρως πολυ λιγο συν του οτι δεν κανεις προπονησεις οπως πριν λογω των gym καλο το καλοκαιρι ξερω θελεις να βγεις πιο καθαρος αλλα μην κανεις 2 βηματα πισω.. Αυτο που παιζει κυριοτερο ρολο ειναι το θερμιδικο ισοζυγιο!
    Με τι ρυθμο χανεις βαρος τωρα?

  4. #34
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by xristoforos_13 View Post
    Από Δευτέρα ξεκινάω το upper/lower του γρήγορη.
    Αντε καλη αρχη, περιμενουμε να μας πεις εντυπωσεις απο το προγραμμα

  5. #35
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Απλα αμα συνεχισεις να τρως ετσι μεχρι να φτασεις εκει που θες θα καταληξεις να τρως πολυ λιγο συν του οτι δεν κανεις προπονησεις οπως πριν λογω των gym καλο το καλοκαιρι ξερω θελεις να βγεις πιο καθαρος αλλα μην κανεις 2 βηματα πισω.. Αυτο που παιζει κυριοτερο ρολο ειναι το θερμιδικο ισοζυγιο!
    Με τι ρυθμο χανεις βαρος τωρα?
    Θα σου απαντήσω αύριο που θα ζυγιστώ. Πόσες θερμίδες θα έτρωγες στη θέση μου;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #36
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Αντε καλη αρχη, περιμενουμε να μας πεις εντυπωσεις απο το προγραμμα
    Εννοειται σε ευχαριστώ !


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #37
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Δεν μπορω να σου απαντησω σε αυτην την ερωτηση.

    Παντως θα ξεκιναγα με οσο το δυνατον μικροτερο ελλειμα 100-200 θερμιδες? Τοσο ωστε να χανω το βαρος που θελω μεσα στη βδομαδα μια επιτυχημενη γραμμωση θεωρειται οταν κρατας μαζα και διατηρεις και τη δυναμη σου εσυ τωρα και δεν κανεις προπονησεις στην ιδια ενταση και μου κατεβασες κατακορυφα το φαγητο..

  8. #38
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Γυμναστήριο έχω σταματήσει κανα χρόνο πριν τον κορονοιο και κάνω σπίτι. Και επειδή πηρα κι αλλά κιλά τώρα κάνω προπόνηση με πιο πολύ ένταση από Ότι πριν. Και από Δευτέρα που ξεκινάω το δικό σου επειδή είδα τις ασκήσεις θα μου φύγει ο κωλος


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #39
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Κομπλε τοτε, καλες προπονησεις τοτε Χριστοφορε και με την διατροφη προσεκτικα μην βιαζεσαι

  10. #40
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Έγινε αγορινα μου ευχαριστώ


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #41
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Απλα αμα συνεχισεις να τρως ετσι μεχρι να φτασεις εκει που θες θα καταληξεις να τρως πολυ λιγο συν του οτι δεν κανεις προπονησεις οπως πριν λογω των gym καλο το καλοκαιρι ξερω θελεις να βγεις πιο καθαρος αλλα μην κανεις 2 βηματα πισω.. Αυτο που παιζει κυριοτερο ρολο ειναι το θερμιδικο ισοζυγιο!
    Με τι ρυθμο χανεις βαρος τωρα?
    Καλημέρα φίλε. 25 Μαΐου ήμουν 76.7 κιλά και εκεί ξεκίνησα υποθερμικη και σήμερα είμαι 74.5. Αυτός είναι ο ρυθμός απώλειας βάρους μου.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #42
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #43
    Senior Bodybuilder ΜΕΜΟΣ's Avatar
    Join Date
    07-01-11
    Location
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Posts
    1,643

    Default

    Χριστόφορε καλημέρα. Καλό θα ήταν να υπάρχει κάποιο εισαγωγικό σχόλιο στην αρχή του Log σου ώστε να έχουμε μια καλλίτερη ιδέα για τα δεδομένα σου. Από τα λεγόμενά σου είμαι λίγο μπερδεμένος.
    Λες ότι κατάλαβες ότι οι 2650 θερμίδες ως συντήρηση ήταν λάθος. Πως το κατάλαβες είδες ότι έπαιρνες κιλά;
    Σε 3 εβδομάδες λες ότι έπεσες περίπου 2.2 κιλά με θερμίδες 1850. Άρα χάνεις περίπου 700 γρ. την εβδομάδα και χοντρικά 1% του βάρους σου. Έχεις εικόνα τις σύστασης της μεταβολής (λίπος-άλιπη μάζα;) Με τον "μπακάλικο" κανόνα (είναι αρκετά πιο σύνθετο) ότι για απώλεια 1 κιλό θες 7700 θερμίδες. Άρα με το ρυθμό που συζητάς είχες έλλειμμα (7700 χ 2.2 / 21 ημέρες -806 θερμίδες). Επαναλαμβάνω ότι δεν ασπάζομαι τον κανόνα τον 7700 θερμίδων αλλά παίρνεις μια ιδέα.
    Σύμφωνα με τα παραπάνω οι θεωρητικές θερμίδες συντήρησής σου ήταν όντως 2656 (806+ 1850).
    Δεν ξέρω σε τι κατάσταση είσαι σήμερα αλλά κρίνοντας από το άβαταρ δεν έχεις πολύ λίπος (άρα οι 800 θερμίδες έλλειμμα είναι πολλές) ενώ δεν έχεις και αρκετή μάζα για να συζητάς γράμμωση.
    Καταλαβαίνω την επιθυμία για "καθάρισμα" ενόψει καλοκαιριού. Θα πρότεινα να μην υπερβείς τις 500 θερμίδες έλλειμμα και όσο χάνεις να μειώνεις το έλλειμμα αντί να το ανεβάζεις ώστε να αποφύγεις απώλεια άλιπης μάζας. Αντίθετα με το Γρηγόρη έχω καταλήξει ότι το έλλειμμα πρέπει να προσαρμόζεται στο υφιστάμενο ποσοστό λίπους. Άλλωστε δεν καταλαβαίνω τι νόημα έχει να συζητάμε για έλλειμμα 100 θερμίδες (ούτε καν 5% περιθώριο λάθους στο θερμιδικό ισοζύγιο). Εννοείται ότι κατά τις μεταβολές του σωματικού βάρους και της σωματικής σύστασης οι θερμίδες συντήρησης πρέπει να επανεκτιμώνται και να προκύπτει το νέο θερμιδικό έλλειμμα.
    Το ότι σήμερα οι 1850 θερμίδες ισοδυναμούσαν σε έλλειμμα -806 δεν σημαίνει ότι αυτό θα ισχύει και αν χάσεις 5 κιλά ή αν προσθέσεις 5 αερόβιες.
    Επί της διατροφής τα λιπαρά σου μου φαίνονται σχετικά λίγα (προτιμώ πάνω από 25% και σίγουρα πάνω από 20%) αφού σου βγαίνουν 18%.
    Δεν έχω καταλάβει το πρόγραμμα γυμναστικής σου αφού δεν το έχεις αναφέρει αλλά συμφωνώ με upper/lower που λες ότι θα ξεκινήσεις. Από σετ και επαναλήψεις όμως - αν υπάρχει η δυνατότητα - μείωσε τις επαναλήψεις σε 8 και σκέψου αν θα ήταν προτιμότερο να έχεις 3 σετ αντί για 4. Αν βάλεις ολόκληρο το πρόγραμμά σου επιφυλάσσομαι να σου πω τη γνώμη μου.
    Rome wasn't built in a day

  14. #44
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Αυτο που ηθελα να τονισω εγω ειναι οτι οι αλλαγες πρεπει να γινονται σιγα σιγα με μικρες αποκλισεις παντα πας με βαση ενα ευρος στο οποιο θες να χανεις βαρος!
    Ειδικα στην αρχη θα χασεις και πιο γρηγορα βαρος ετσι και αλλιως!
    Εγω δεν το παω βαση του ποσοστου λιπους ετσι και αλλιως ποτε δεν λειτουργουσα ετσι!
    Τα πραγματα ειναι πολυ απλα δημιουργεις ενα μικρο ελλειμα στην αρχη ας πουμε 200 θερμιδες κρατας αυτο το ελλειμα μεχρι σταματησεις να χανεις βαρος μεσα στο οριο που εχεις θεσει εσυ και μετα συνεχιζεις αλλα δεν θελει μεγαλες μειωσεις!

  15. #45
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by ΜΕΜΟΣ View Post
    Χριστόφορε καλημέρα. Καλό θα ήταν να υπάρχει κάποιο εισαγωγικό σχόλιο στην αρχή του Log σου ώστε να έχουμε μια καλλίτερη ιδέα για τα δεδομένα σου. Από τα λεγόμενά σου είμαι λίγο μπερδεμένος.
    Λες ότι κατάλαβες ότι οι 2650 θερμίδες ως συντήρηση ήταν λάθος. Πως το κατάλαβες είδες ότι έπαιρνες κιλά;
    Σε 3 εβδομάδες λες ότι έπεσες περίπου 2.2 κιλά με θερμίδες 1850. Άρα χάνεις περίπου 700 γρ. την εβδομάδα και χοντρικά 1% του βάρους σου. Έχεις εικόνα τις σύστασης της μεταβολής (λίπος-άλιπη μάζα;) Με τον "μπακάλικο" κανόνα (είναι αρκετά πιο σύνθετο) ότι για απώλεια 1 κιλό θες 7700 θερμίδες. Άρα με το ρυθμό που συζητάς είχες έλλειμμα (7700 χ 2.2 / 21 ημέρες -806 θερμίδες). Επαναλαμβάνω ότι δεν ασπάζομαι τον κανόνα τον 7700 θερμίδων αλλά παίρνεις μια ιδέα.
    Σύμφωνα με τα παραπάνω οι θεωρητικές θερμίδες συντήρησής σου ήταν όντως 2656 (806+ 1850).
    Δεν ξέρω σε τι κατάσταση είσαι σήμερα αλλά κρίνοντας από το άβαταρ δεν έχεις πολύ λίπος (άρα οι 800 θερμίδες έλλειμμα είναι πολλές) ενώ δεν έχεις και αρκετή μάζα για να συζητάς γράμμωση.
    Καταλαβαίνω την επιθυμία για "καθάρισμα" ενόψει καλοκαιριού. Θα πρότεινα να μην υπερβείς τις 500 θερμίδες έλλειμμα και όσο χάνεις να μειώνεις το έλλειμμα αντί να το ανεβάζεις ώστε να αποφύγεις απώλεια άλιπης μάζας. Αντίθετα με το Γρηγόρη έχω καταλήξει ότι το έλλειμμα πρέπει να προσαρμόζεται στο υφιστάμενο ποσοστό λίπους. Άλλωστε δεν καταλαβαίνω τι νόημα έχει να συζητάμε για έλλειμμα 100 θερμίδες (ούτε καν 5% περιθώριο λάθους στο θερμιδικό ισοζύγιο). Εννοείται ότι κατά τις μεταβολές του σωματικού βάρους και της σωματικής σύστασης οι θερμίδες συντήρησης πρέπει να επανεκτιμώνται και να προκύπτει το νέο θερμιδικό έλλειμμα.
    Το ότι σήμερα οι 1850 θερμίδες ισοδυναμούσαν σε έλλειμμα -806 δεν σημαίνει ότι αυτό θα ισχύει και αν χάσεις 5 κιλά ή αν προσθέσεις 5 αερόβιες.
    Επί της διατροφής τα λιπαρά σου μου φαίνονται σχετικά λίγα (προτιμώ πάνω από 25% και σίγουρα πάνω από 20%) αφού σου βγαίνουν 18%.
    Δεν έχω καταλάβει το πρόγραμμα γυμναστικής σου αφού δεν το έχεις αναφέρει αλλά συμφωνώ με upper/lower που λες ότι θα ξεκινήσεις. Από σετ και επαναλήψεις όμως - αν υπάρχει η δυνατότητα - μείωσε τις επαναλήψεις σε 8 και σκέψου αν θα ήταν προτιμότερο να έχεις 3 σετ αντί για 4. Αν βάλεις ολόκληρο το πρόγραμμά σου επιφυλάσσομαι να σου πω τη γνώμη μου.
    Μπερδεύτηκα λίγο με τις 7700. Σίγουρα οι 2600 είναι θερμίδες για να βαλω κιλά γιατί τις έτρωγα για ένα μηνα και έφτασα 78 κιλά, δηλαδή εβαλα κιλά δεν έμεινα σταθερός. Το αβαταρ μου δεν είναι τωρινό, θα δεις τωρινές μου φωτος σε ένα τοπικ που έχω ανοίξει και λέγεται «η πρόοδος μου». Η προπονήσεις που κάνω έως τώρα είναι full body μια άσκηση σε κάθε μυική ομάδα από 4 σετ των 12 επαναλήψεων. Ενδεικτικά έχω και δυο τέτοια προγράμματα σε αυτό το τοπικ που είμαστε τώρα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #46
    Senior Bodybuilder ΜΕΜΟΣ's Avatar
    Join Date
    07-01-11
    Location
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Posts
    1,643

    Default

    7700 είναι οι θερμίδες που υποστηρίζουν κάποιοι ότι αντιστοιχούν σε απώλεια 1 κιλού. Για αυτό και το κλασικό 3,500 θερμίδες για να χάσεις μισό κιλό (για την ακρίβεια μισή λίβρα).
    Για να αξιολογείς σωστότερα τη διατροφή σου θα έπρεπε να έχεις κάποια μέθοδο παρακολούθησης των σωματικών αλλαγών σου πέρα από τη ζυγαριά. Περιττό να πω ότι η μέτρηση 1 φορά την εβδομάδα ενόψει των πιθανών μεγάλων ημερήσιων διακυμάνσεων δεν θεωρείται κατ' εμέ και πολύ αξιόπιστη.
    Για τα προγράμματα αν τα δω θα σου πω τι πιστεύω. Βέβαια γενικά το 4 χ 12 το θεωρώ κατάλληλο κυρίως για όγκο και σε πιο προχωρημένους. Όλα όμως αξίζουν να τα δοκιμάζει κανείς. Ό,τι βλέπεις ότι σου δουλεύει δεν το αλλάζεις.
    Rome wasn't built in a day

  17. #47
    Senior Bodybuilder alex1995's Avatar
    Join Date
    06-08-14
    Posts
    1,343

    Default

    [QUOTE=ΜΕΜΟΣ;1386472]7700 είναι οι θερμίδες που υποστηρίζουν κάποιοι ότι αντιστοιχούν σε απώλεια 1 κιλού. Για αυτό και το κλασικό 3,500 θερμίδες για να χάσεις μισό κιλό (για την ακρίβεια μισή λίβρα).

    Για την ακριβεια αυτο με τις 7700 θερμιδες που λενε οι περισσοτεροι αφορα σε απωλεια 1 κιλου καθαρου λιπους.Για την ακριβεια οι θερμιδες παιζουν απο 6872 εως και 7504 και ετσι προκυπτει και το συμπερασμα οτι αν γινει μειωση των θερμιδων κατα 3500/την εβδομαδα θα φτασουμε στην απωλεια μισου κιλου καραου λιπους?
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire

  18. #48
    Senior Bodybuilder ΜΕΜΟΣ's Avatar
    Join Date
    07-01-11
    Location
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Posts
    1,643

    Default

    [QUOTE=alex1995;1386475][QUOTE=ΜΕΜΟΣ;1386472]7700 είναι οι θερμίδες που υποστηρίζουν κάποιοι ότι αντιστοιχούν σε απώλεια 1 κιλού. Για αυτό και το κλασικό 3,500 θερμίδες για να χάσεις μισό κιλό (για την ακρίβεια μισή λίβρα).

    Για την ακριβεια αυτο με τις 7700 θερμιδες που λενε οι περισσοτεροι αφορα σε απωλεια 1 κιλου καθαρου λιπους.Για την ακριβεια οι θερμιδες παιζουν απο 6872 εως και 7504 και ετσι προκυπτει και το συμπερασμα οτι αν γινει μειωση των θερμιδων κατα 3500/την εβδομαδα θα φτασουμε στην απωλεια μισου κιλου καραου λιπους?[/QUOT

    Πράγματι για το 7700 το εννοούν ως 100% λίπος. ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ. Είναι κατάλοιπο παλιάς μελέτης που είχε βγάλει ότι το 75% που χάνουμε είναι λίπος και το 25% είναι άλιπη μάζα.
    Σωστά λες ότι οι θερμίδες για απώλεια 1 κιλού παίζουν και αυτό οφείλεται στο ότι εξαρτώνται από το ποσοστό λίπους (9500 θερμίδες) και άλιπης μάζας (περίπου 1100 θερμίδες) που θα χαθεί.
    Το καθαρό λίπος για να χαθεί θέλει 9500 θερμίδες και όχι 7700 ή 7500.
    Rome wasn't built in a day

  19. #49
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Εχτές είχα cheat αλλά ξεφτιλίστηκα λίγο παρολαυτα το αναιβαζω


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #50
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #51
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default


    Καλημέρα παιδιά, αυτά έφαγα χτες όλη μέρα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #52
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Ειδα κατι λουκουμαδες πιο πανω κ μου ετρεξε λιγο το σαλιο

    Ωραιο σαν full day of eating , αν και δεν φαινεται καθολου πως ειναι χωρισμενα τα γευματα.

  23. #53
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Ειδα κατι λουκουμαδες πιο πανω κ μου ετρεξε λιγο το σαλιο

    Ωραιο σαν full day of eating , αν και δεν φαινεται καθολου πως ειναι χωρισμενα τα γευματα.
    Ήταν το cheat η αλήθεια είναι πάρεκτραπικα πολύ ... θα βαλω τα σημερινά με ακριβώς πως τα τροω .


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #54
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Βάζω και εγώ μια φωτο από το δικό μου Home gym.
    1 μπάρα
    1 Στραβομπαρα
    4 αλτήρες
    2 ορθοστάτες
    1 πάγκος
    Λαβές push ups
    Μονόζυγο
    94 κιλά βάρη



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #55
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Απλό, λιτο και περιεκτικό gym Και το μαυρο πατωμα βασικο

    Οι ορθοστατες αυτοι αντεχουν? Δεν τους φοβασαι?

  26. #56
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Απλό, λιτο και περιεκτικό gym Και το μαυρο πατωμα βασικο

    Οι ορθοστατες αυτοι αντεχουν? Δεν τους φοβασαι?
    Αντέχουν απλά τους σφίγγω κάθε τόσο ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #57
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Ωραιο το homegym σου Χριστοφορε τα βασικα για να χτισεις το σωμα σου!
    Κατι παρομοιο εχω και εγω με το δικο σου ρακ στο σπιτι απλα εχω και βαση για πλακες ωστε να ειναι σταθερο!

  28. #58
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Ωραιο το homegym σου Χριστοφορε τα βασικα για να χτισεις το σωμα σου!
    Κατι παρομοιο εχω και εγω με το δικο σου ρακ στο σπιτι απλα εχω και βαση για πλακες ωστε να ειναι σταθερο!
    Ευχαριστώ ! Τι είναι το ρακ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #59
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by xristoforos_13 View Post
    Ευχαριστώ ! Τι είναι το ρακ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Τους ορθωστατες τελος παντων :P Αυτα τα μαυρα τα ορθια που εχεις εκει

  30. #60
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Τους ορθωστατες τελος παντων :P Αυτα τα μαυρα τα ορθια που εχεις εκει
    Μπαίνει και εμένα η βάση που λες ; Πατέντα έχεις κάνει η είναι από τη μάνα του ετσι ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk


 
Page 2 of 27 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Σετ Προπονήσεων
    By Anthiee in forum Διατροφή & Συμπληρώματα Για Γυναίκες
    Replies: 9
    Last Post: 27-02-16, 20:31
  2. Ημερολόγιο Προπονήσεων
    By 9iorgos in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 11
    Last Post: 03-11-13, 12:49
  3. Κρατάτε Ημερολόγιο Προπονήσεων;
    By Kardoula in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 10
    Last Post: 03-08-11, 14:16
  4. αύξηση προπονήσεων !!
    By RDreamer in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 9
    Last Post: 11-05-09, 02:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •