Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 27 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 61 to 90 of 807
  1. #61
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Βάζω το χτεσινό μου Φουλ day.Ημουν στο πόδι και δεν είναι πολύ καθαρές οι τροφές ( υδατάνθρακας είναι ο περισσότερος πίτες ολικής)
    Γεύμα 1: ψωμι μάυρο με ένα λαβας λαιτ και προσούτο
    Γεύμα 2: πίτα ολικής γαλοπούλα , τυρί 1%, ταχίνι
    Γεύμα 3: 1 βερύκοκο
    Γεύμα 4: πίτα ολικής κοτοπουλο φάλαφελ μαγιονέζα ταχίνι
    Γεύμα 5: Ντάκος τοματα τυρί κρεμυδι λάδι ελιές
    Γεύμα 6: Γρανίτα πρωτεΐνης
    Γεύμα 7: νουα με 10γρ lays φούρνου
    Γεύμα 8: 250μλ χρυσά αυγά σοκολατα


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #62
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    [QUOTE=xristoforos_13;1386713]Μπαίνει και εμένα η βάση που λες ; Πατέντα έχεις κάνει η είναι από τη μάνα του ετσι ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOT
    Απο την μανα του εκει κατω στα ποδια τα παιρνει!

  3. #63
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Καλημέρα! Ένα full day χτεσινό και από μένα αναλυτικά και με φωτος αυτή τη φορά.

    Γεύμα 1: 170γρ τοταλ 0% + 160γρ ανανά

    Γεύμα 2: 80γρ μπεικον γαλοπούλας 4%+100γρ πατάτα

    Γεύμα 3: 1 μεγάλη αραβική ολικής +15γρ lighter than light mayo+15γρ κέτσαπ στέβια+15γρ ταχίνι +100κοτόπυλο +100 φαλαφελ φούρνου +10γρ Αρλα προτειν delight 5%+ καυτερό χωρις θερμίδες +2 καυτερές πιπεριές

    Γεύμα 4: 150 πατάτες+150 μπροκολο +250 σολομό

    Γεύμα 5: 80γρ γλυκοπατάτα +10γρ στέβια +κανέλα

    Γεύμα 6 : 170μλ φαμιλυ 0%+50γρ myleotein muffin cake mix + 20gr my protein protein chips

    Πρωτεΐνη :175γρ
    Υδατάνθρακας :197γρ
    Λιπαρά:57γρ
    Θερμίδες 1810








    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #64
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Συμβουλές / προτάσεις πάνω στο διατροφικό μου πλάνο όλες δεκτές


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #65
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Γεια σου Χριστοφορε μερικες παρατηρησεις δικες μου ειναι οτι θα προτιμουσα κατι αλλο αντι για το μπεικον γαλοπουλας (αν το τρως σε καθημερινη βαση) οχι οτι εχει κατι απλα καθαρα απο θεμα ποιοτητας θα εβαζα καποια αλλη πηγη πρωτεινης!
    Το 5ο γευμα δεν ειναι γευμα απλα μια πηγη υδατανθρακα δεν ξερω ποτε το χρησιμοποεις και γιατι
    θα εβγαζα την αραβικη αν θες καλυτερα βαλε ψωμι ( θα φας περισσοτερο)
    Γενικοτερα σε τοσο χαμηλες θερμιδες προσπαθησε να παιζεις πιο εξυπνα εχε ποικιλια προφανως αλλα μην θυσιαζεις τις θερμιδες σου αν ομως νιωθεις χορτατος μην αλλαξεις κατι
    Επισης γιατι μετρας την στεβια?

  6. #66
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    Γεια σου Χριστοφορε μερικες παρατηρησεις δικες μου ειναι οτι θα προτιμουσα κατι αλλο αντι για το μπεικον γαλοπουλας (αν το τρως σε καθημερινη βαση) οχι οτι εχει κατι απλα καθαρα απο θεμα ποιοτητας θα εβαζα καποια αλλη πηγη πρωτεινης!
    Το 5ο γευμα δεν ειναι γευμα απλα μια πηγη υδατανθρακα δεν ξερω ποτε το χρησιμοποεις και γιατι
    θα εβγαζα την αραβικη αν θες καλυτερα βαλε ψωμι ( θα φας περισσοτερο)
    Γενικοτερα σε τοσο χαμηλες θερμιδες προσπαθησε να παιζεις πιο εξυπνα εχε ποικιλια προφανως αλλα μην θυσιαζεις τις θερμιδες σου αν ομως νιωθεις χορτατος μην αλλαξεις κατι
    Επισης γιατι μετρας την στεβια?
    Δεν το τροω κάθε μέρα το μπεικον, το έχω για να μη βαριέμαι .. Το 5 το γεύμα το έφαγα ανάμεσα στο 4το και 6το γιατί με είχε κόψει η λόρδα και ήθελα να φάω κατι βιαστικά ..αραβικές , τορτίγιας , ψωμι τα κάνω έναλαξ για να μην βαριέμαι. Τη στέβια τη μετράω γιατί γράφει πως έχει υδατάνθρακες και ας μην είναι σάκχαρα .. Κακώς τη μετράω ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #67
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Οκ αν και θα μπορουσες να το παιξεις πιο εξυπνα και να το πεταξεις σε καποια ομελετα σε πιο μικρη ποσοτητα!
    Σε πιανουν εντονες πεινες συχνα?
    Προτιμοτερο θα ηταν ενδιαμεσα να ετρωγες μια πηγη πρωτεινης μαζι με τον υδατανθρακα η πρωτεινη και λιπαρα θα σε κραταγε περισσοτερο χορτατο ο σκετος υδατανθρακας αντεν α σε κρατησε κανα 20λεπτο :)
    ποσο εχει 10γρ στεβια ας πουμε?
    με τοσο υδατανθρακα μια μεγαλη αραβικη πρεπει να σου τρωει γυρω στο35- 40% των υδατανθρακων σου.. παιξε πιο εξυπνα με τις επιλογες τροφων για να μην σε πιανουν εντονες πεινες αν σε πιανουν!
    Σε μια διαιτα παιζει ρολο και το ψυχολογικο κομματι!

  8. #68
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Η που θα με πιάσουν τρελές πείνες η που δε θα μπορώ να τις φάω όλες και θα ζοριστώ .. Παίζει ρόλο ένας παράγοντας που δεν μπορώ να αναφέρω εδώ λόγο των κανονισμών..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #69
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Οπως τα γραφεις τωρα και με τις φωτογραφίες μπαινει κανείς στο λογκ σου και ανοιγει το ματι του.

  10. #70
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Οπως τα γραφεις τωρα και με τις φωτογραφίες μπαινει κανείς στο λογκ σου και ανοιγει το ματι του.
    Χαχα και εγώ αυτό παθαίνω κάθε φορά που βλεπω αλλονών .. Θέλω να τα βγάζω όλα αλλά όλο το ξεχνάω


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #71
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Καλημέρες !!! Ένα Φουλ day of eating από χτες ...
    Γεύμα 1: 50γρ βρώμη + 25γρ πρωτεΐνη +200μλ γάλα 0%

    Γεύμα 2: ψωμι πολύσπορο ΡΕΜΑ 62γρ + 1 λαβας light + 42γρ γαλοπούλα

    Γεύμα 3: 1 μεσαία αραβική + 100γρ κοτοπουλο + 55γρ φαλαφελ φούρνου + 15 κέτσαπ στέβια +15 lighter than light mayo+ 20gr arla protein

    Γεύμα 4: 100μλ ασπράδια σοκολατα + 2 corn cakes

    Γεύμα 5: 80γρ κοτοπουλο + 75γρ ψωμι

    Γεύμα 6: 62.5γρ μπασματι+ 150γρ τσιπουρα ψητή +18γρ ελαιολαδο

    Γεύμα 7: 50γρ myprotein mug cake mix + 200ml γάλα 0%

    Πρωτεΐνη :178γρ
    Υδατάνθρακας:188γρ
    Λιπαρά:39γρ
    Θερμίδες: 1868



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #72
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Σήμερα έμεινα στα μισά της προπόνησης ...

    Squats 15(44)/12(54)/10(64)
    Bulgarian split squat 12(6)/12(8)/12(10)
    Dumbell leg curls 15(9)/20(9)

    Και κάπου εκεί όταν πήγα να μπω στο τρίτο σετ με έπιασε ένας πόνος στο γόνατο.. σχεδόν δάκρυσα. Δεν ξερω τι είναι , δεν πονάει σε όλες τις στάσεις. Εβαλα με τη μια πάγο και βάζω ακόμα. Να βαλω θερμαντική ; Να βαλω ψυκτικό, να πάρω κανένα αντιφλεγμονώδες; Ξενερα..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #73
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Στα leg curls με αλτηρα σε επιασε? Βαλε παγο για αρχη και το βλεπεις πως θα ειναι,
    θερμαντικη δεν θα βοηθησει παντως

  14. #74
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Στα leg curls με αλτηρα σε επιασε? Βαλε παγο για αρχη και το βλεπεις πως θα ειναι,
    θερμαντικη δεν θα βοηθησει παντως
    Ναι δεν την έχω ξανακάνει αυτή την άσκηση ποτέ. Αλλά δεν με έπιασε την ώρα που το έκανα , αλλά με το που πήγα να κάτσω μπρούμυτα


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #75
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Για να σου βγει σοβαρος τραυματισμος ετσι, πρεπει να εισαι πολυ γκαντεμης, θελω να πιστευω πως δεν ειναι τιποτα κ θα περασει γρηγορα μονο του

  16. #76
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Για να σου βγει σοβαρος τραυματισμος ετσι, πρεπει να εισαι πολυ γκαντεμης, θελω να πιστευω πως δεν ειναι τιποτα κ θα περασει γρηγορα μονο του
    Σε ευχαριστώ πολύ και εγώ αυτό ελπίζω ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #77
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Αύριο το πρωί φεύγω για κάμπινγκ ετσι μια μερούλα και γυρνάω Κυριακή.. Βάζω τα γεύματα πουωετοιμασα για αύριο για μια ιδέα πλάνου όταν κάνουμε μια μονοήμερη εξόρμηση στη φύση και δε θελουμε να ξεφύγουμε από τα μάκρος μας ..

    Πρωί : 130 μπανάνα 50 βρώμη 25 Πρωτεΐνη 200 γάλα 0% ( θα το φάω πριν ξεκινήσω)

    Γεύμα 2: 100γρ νουα + 1 αραβική ολικής μεγάλη + 40 τυρί 1% φέτα + 60 τοματα + 65 κρεμυδι

    Γεύμα 3: γαλοπούλα 80γρ + 40γρ Αρλα προτειν delight + 1 μεγάλη τορτίγια ολικής +15 mayo lighter than light +20 ketchup stevia

    Snacks : 10 corn cakes , 28gr αμύγδαλο , 1 white chocolate brownie Myprotein , 25 gr sour cream crisp myprotein



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #78
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Παιδιά το γόνατο μου από την τελευταία προπόνηση είναι καλύτερα αλλά φοβάμαι λίγο να το ζορίσω ... Τι με στμβουκευετε να κάνω ; Να χώσω μόνο πάνω κορμό αυτή την εβδομάδα καλύτερα ; Να το δοκιμάσω Σε 5χ5 που θα έπαιζα την Τρίτη η να το ακυρώσω ; Φοβάμαι μην δεν έχει θρέψει τελείως και του κάνω ζημιά ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #79
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Ποναει σε καποια κινηση? Σκουατ και προβολη μονο με το βαρος του σωματος μπορεις να κανεις?

    Οχι ειδικα 5αρες να μην το βαλεις, καλυτερα να βαλεις κατι δοκιμαστικα χαλαρο με λιγα κιλα, να δεις αν θα ενοχλησει.

  20. #80
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Τώρα σήμερα αυτές της μέρες πονάς?? Εγώ θα το ακυρωνα μαν μου αν είχα οποιαδήποτε ενδοιασμό είμαι παθών με γόνατο έχω πάθει μηνίσκο και το προσέχω. Μπορεί να ήταν και τυχαίο βέβαια αλλά στο 5*5 θα το ζορίσεις.. Αξίζει??
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  21. #81
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    Ποναει σε καποια κινηση? Σκουατ και προβολη μονο με το βαρος του σωματος μπορεις να κανεις?

    Οχι ειδικα 5αρες να μην το βαλεις, καλυτερα να βαλεις κατι δοκιμαστικα χαλαρο με λιγα κιλα, να δεις αν θα ενοχλησει.
    Σκουωτ προβολή δεν έχω κάνει να δω αλλά όταν το λυγίζω, που εκεί με έσκιζε δεν πονάω .. και δεν ξερω τι μπορεί να το προκάλεσε για να μην το ξαναπάθω .. Πιστεύεις κάποια απο τις ασκήσεις ; Κακό ζέσταμα ; Δεν ξερω ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #82
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by GEOZN8 View Post
    Τώρα σήμερα αυτές της μέρες πονάς?? Εγώ θα το ακυρωνα μαν μου αν είχα οποιαδήποτε ενδοιασμό είμαι παθών με γόνατο έχω πάθει μηνίσκο και το προσέχω. Μπορεί να ήταν και τυχαίο βέβαια αλλά στο 5*5 θα το ζορίσεις.. Αξίζει??
    Εννοείται πως όχι έλεγα να το τεσταρα γιατί έχω να παίξω και καιρό και είχα καυλ... λίγο αλλά δεν αξίζει τον κόπο ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #83
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by xristoforos_13 View Post
    Σκουωτ προβολή δεν έχω κάνει να δω αλλά όταν το λυγίζω, που εκεί με έσκιζε δεν πονάω .. και δεν ξερω τι μπορεί να το προκάλεσε για να μην το ξαναπάθω .. Πιστεύεις κάποια απο τις ασκήσεις ; Κακό ζέσταμα ; Δεν ξερω ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ισως το εστριψες περιεργα την ωρα που πηγες να ξαπλωσεις στον παγκο... ή εβαλες βαρος αποτομα, ή εχασες την ισορροπια σου πολλα μπορει.

    Δοκιμασε για αρχη να κανεις καθισμα και προβολη μονο με το βαρος του σωματος. Αν πονεσει δεν κανεις προπονηση κ περιμενεις.

    Αν δεν πονεσει, κανε ή Τριτη ή Τεταρτη πολυ χαλαρα και με λιγα κιλα. Εννοειται πολυ καλο ζεσταμα πριν ξεκινησεις προπονηση.

  24. #84
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    ισως το εστριψες περιεργα την ωρα που πηγες να ξαπλωσεις στον παγκο... ή εβαλες βαρος αποτομα, ή εχασες την ισορροπια σου πολλα μπορει.

    Δοκιμασε για αρχη να κανεις καθισμα και προβολη μονο με το βαρος του σωματος. Αν πονεσει δεν κανεις προπονηση κ περιμενεις.

    Αν δεν πονεσει, κανε ή Τριτη ή Τεταρτη πολυ χαλαρα και με λιγα κιλα. Εννοειται πολυ καλο ζεσταμα πριν ξεκινησεις προπονηση.
    Σε ευχαριστώ .. λες να φτεει ότι έκανα την άσκηση στο στρώμα και όχι σε πάγκο ; Ετσι την είδα στο YouTube ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #85
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by xristoforos_13 View Post
    Σε ευχαριστώ .. λες να φτεει ότι έκανα την άσκηση στο στρώμα και όχι σε πάγκο ; Ετσι την είδα στο YouTube ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    εξαρταται πως γονατισες κατω. Το κοπανησες στο πατωμα?
    εγω προτιμω σε παγκο να πω την αληθεια γιατι εχεις χωρο για ευρος κινησης... αλλιως χτυπαει ο αλτηρας κατω αν τη κανεις σε πατωμα.

    Δεν πιστευω οτι ηταν κατι, μαλλον ήταν τυχαιο και σε πονεσε. Απλα θα το προσεξεις αυτη την εβδομαδα που μας ερχεται .

  26. #86
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by Konstantina91 View Post
    εξαρταται πως γονατισες κατω. Το κοπανησες στο πατωμα?
    εγω προτιμω σε παγκο να πω την αληθεια γιατι εχεις χωρο για ευρος κινησης... αλλιως χτυπαει ο αλτηρας κατω αν τη κανεις σε πατωμα.

    Δεν πιστευω οτι ηταν κατι, μαλλον ήταν τυχαιο και σε πονεσε. Απλα θα το προσεξεις αυτη την εβδομαδα που μας ερχεται .
    Τι να σου πω τώρα , Σα να καθόμουνα στα 4 γονάτισα Λολ.. Καλως θα δοκιμάσω κάθισμα προβολή και δε θα το ζορίσω καθόλου αυτή την εβδομάδα και από την άλλη βλεπω ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #87
    Senior Bodybuilder Konstantina91's Avatar
    Join Date
    23-01-14
    Posts
    1,877

    Default

    Quote Originally Posted by xristoforos_13 View Post
    Τι να σου πω τώρα , Σα να καθόμουνα στα 4 γονάτισα Λολ.. Καλως θα δοκιμάσω κάθισμα προβολή και δε θα το ζορίσω καθόλου αυτή την εβδομάδα και από την άλλη βλεπω ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    το τερματισες!

  28. #88
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Βάζω το Φουλ day of eating της Παρασκευής... Σήμερα είχε cheat θα βαλω φωτογραφία από τα ψάρια .. Το Σάββατο ήμουν μέσα στα μάκρος αλλά βγήκαν κατι μπεικρολ και κατι τέτοιες αηδίες στο τραπέζι και δεν μπόρεσα να αντισταθώ ... όποτε βγήκα λίγο εκτός και εκεί.
    Έχουμε και λέμε :
    1) 50γρ πανκεικ πρωτεΐνης
    150 γάλα 0%

    2) 180 τσιπουρα +157 πατάτα +40 μπροκολο + 16 ελαιολαδο

    3)1 myprotein brownie +250μλ γάλα

    4)1 κριθαρένιο ντάκο +40 φέτα 1%+80 τοματα +30 κρεμυδι +40 ελιά

    5)50 τσιπουρα +10 ελαιολαδο +70 μπασματι



    Και κατι από σήμερα ...


    Τα μάκρος της ντροπής ...



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #89
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Καλά όλα αυτά τα θαλασσινά αλλά τα 50 Τσίπουρα η (ούζα) τα υπολόγισες στης θερμίδες που τα έχεις κρυμμένα στης φώτο ??
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  30. #90
    Advanced Bodybuilder xristoforos_13's Avatar
    Join Date
    20-01-16
    Location
    Athens
    Posts
    1,001

    Default

    Quote Originally Posted by GEOZN8 View Post
    Καλά όλα αυτά τα θαλασσινά αλλά τα 50 Τσίπουρα η (ούζα) τα υπολόγισες στης θερμίδες που τα έχεις κρυμμένα στης φώτο ??
    Χαχα όχι τα 50 τσιπουρα είναι άλλης μέρας ... όχι τσίπουρο ... τσιπούρα εννοω ..


    Sent from my iPhone using Tapatalk


 
Page 3 of 27 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Σετ Προπονήσεων
    By Anthiee in forum Διατροφή & Συμπληρώματα Για Γυναίκες
    Replies: 9
    Last Post: 27-02-16, 20:31
  2. Ημερολόγιο Προπονήσεων
    By 9iorgos in forum Ημερολόγια Προπόνησης Bodybuilding
    Replies: 11
    Last Post: 03-11-13, 12:49
  3. Κρατάτε Ημερολόγιο Προπονήσεων;
    By Kardoula in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 10
    Last Post: 03-08-11, 14:16
  4. αύξηση προπονήσεων !!
    By RDreamer in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 9
    Last Post: 11-05-09, 02:05

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •