Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 11 of 11

Thread: Diet Bloopers

  1. #1
    Pumping Iron Panosdes's Avatar
    Join Date
    26-04-15
    Posts
    250

    Default Diet Bloopers

    Πιστευω ολοι που ασχολιομαστε σοβαρα με το γυμναστηριο και ακολουθουμε συγκεκριμενα προγραμματα γυμναστικης και διατροφης γιατι το γουσταρουμε, καποια στιγμη αντιμετωπισαμε

    αστεια ή λιγοτερα αστεια περιστατικα για το γεγονος αυτο.

    Θα κανω την αρχη.

    Την πρωτη φορα που ακολουθησα σκληρη διαιτα , εκοψα το ποτο (πλεον βεβαια δε πινω καθολου καθως δεν μα ρεσει το after effect), ακομα και το ενα ποτο που επινα τοτε

    Σε εξοδο με ''φιλο'', οταν του ειπα οτι δε θα πιω, μου πε οτι αν δε πιω θα σηκωθει να φυγει.

    Οντως δεν ηπια, οντως εφυγε, και οντως συνεχισα να πινω το perier μου στο μαγαζι μονος.χαχαχαχα.

    Δε θα σας πω ιστοριες για παρεες ( Κρητη) που σταματησαν να με καλουν γιατι '' δεν πινεις'' γιατι δεν ειναι καν αξιες αναφορας ουτε αστειες.

    Φυσικα η πιεση να πιεις αλκοολ σε παρεα ειναι πολυ συνηθισμενο φαινομενο για ολους.
    Last edited by Panosdes; 26-06-20 at 17:14.

  2. #2
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    29-03-17
    Location
    Athens
    Posts
    104

    Default

    Προσωπικά ξεκίνησα πρόσφατα να προσέχω τι τρώω και να καθαρίζω την διατροφή μου, μετράω μόλις τρεις μήνες και βαδίζω προς τον 4ο. Πριν μπω σε αυτή την διαδικασία ήμουν "διάσημη" στην παρέα για το πόσο συχνά κατανάλωνα junk food. Αν προσμετρήσουμε τα πατατάκια, σοκολάτες, μπισκότα κλπ, γινόταν καθημερινή κατανάλωση.
    Η παρέα μου ακόμη δεν το πιστεύει ότι λέω όχι στις παλιές συνήθειες μου και σε κάθε ευκαιρία προσπαθεί να με παρασύρει. Στα πλαίσια του πειράγματος επιπλέον, μου προσφέρουν σοκολάτες, πατατάκια, αν είμαστε σε σπίτι παραγγέλνουν και για εμένα περιμένοντας να αφήσω το τάπερ στην άκρη και να ορμήξω στο δέλεαρ. Ακόμη βαστάω γερά Το ότι περιμένουν να το παρατήσω προσωπικά μου δίνει περισσότερο κίνητρο να συνεχίσω

  3. #3
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Εγώ στο γραφείο άκουσα την θεϊκή ατάκα που την είπαν για να με πειράξουν κάποιοι συνάδελφοι ξέροντας ότι κάνω διατροφή , συμπληρώματα κλπ και μου λένε ότι κάποιο προτιμάνε την πρωτεΐνη και κάποιοι την <<προβατίνη>>
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  4. #4
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by GEOZN8 View Post
    Εγώ στο γραφείο άκουσα την θεϊκή ατάκα που την είπαν για να με πειράξουν κάποιοι συνάδελφοι ξέροντας ότι κάνω διατροφή , συμπληρώματα κλπ και μου λένε ότι κάποιο προτιμάνε την πρωτεΐνη και κάποιοι την <<προβατίνη>>
    Μια χαρά είναι και η προβατίνη αν και προτιμώ την κατσικίνη για να είμαι ειλικρινής

  5. #5
    She-Hulk FoteiniK's Avatar
    Join Date
    18-05-17
    Location
    USS Enterprise (NCC-1701)
    Posts
    2,433

    Default

    Στα διαλείμματα στην δουλειά όταν με βλέπουν με το γιαούρτι με την βρώμη και τους ξηρούς καρπούς:

    "Ε, Φωτεινή, τι τρως πάλι, γιαούρτι με πΑλΙκΑΡοΣκΟνΗ και σΚυΛοΤρΟφΗ χΑχΑΧαχΑΧαχΑχα"

    Live Long and Prosper

    ♥ Always Exceed Yourself! ♥
    TikTok: https://www.tiktok.com/@iftwithfoteini
    Instagram: https://www.instagram.com/liftwithfoteini

  6. #6
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by FoteiniK View Post
    Στα διαλείμματα στην δουλειά όταν με βλέπουν με το γιαούρτι με την βρώμη και τους ξηρούς καρπούς:

    "Ε, Φωτεινή, τι τρως πάλι, γιαούρτι με πΑλΙκΑΡοΣκΟνΗ και σΚυΛοΤρΟφΗ χΑχΑΧαχΑΧαχΑχα"

    χαχαχαχαχαα

  7. #7
    She-Hulk FoteiniK's Avatar
    Join Date
    18-05-17
    Location
    USS Enterprise (NCC-1701)
    Posts
    2,433

    Default

    Quote Originally Posted by Greg0ry View Post
    χαχαχαχαχαα
    Το meme ότι πιο accurate
    Live Long and Prosper

    ♥ Always Exceed Yourself! ♥
    TikTok: https://www.tiktok.com/@iftwithfoteini
    Instagram: https://www.instagram.com/liftwithfoteini

  8. #8
    Senior Bodybuilder Greg0ry's Avatar
    Join Date
    23-04-17
    Posts
    2,416

    Default

    Quote Originally Posted by FoteiniK View Post
    Το meme ότι πιο accurate
    Πεθανα μου ρθε ξαφνικο δεν το περιμενα χαχα

  9. #9
    Pumping Iron DiDi's Avatar
    Join Date
    23-07-19
    Location
    Winterfell
    Posts
    503

    Default

    Αααα τελικά δεν είμαι η μόνη με το δούλεμα στη δουλειά ! Το χειρότερο είναι να νομίζουν ότι είναι πιο "μάγκες" τρώγοντας τις τυρόπιτες . Ατάκες αγαπημένες "εμένα δε μου αρέσει να καταπιέζομαι κ τρώω ό,τι θέλω", "εγώ τρώω και τα καίω" , "σιγά μη μετρήσω ποσότητές". Δεν τους περνάει καν από το μυαλό ότι εμένα μου αρέσει αυτό που τρώω κ ότι δε νιώθω καταπίεση! Όσο για το ποτό νομίζω ότι τους ιντριγκάρει τρελά σε τραπέζι αν πεις ότι δε θέλεις!

  10. #10
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    29-03-17
    Location
    Athens
    Posts
    104

    Default

    Quote Originally Posted by DiDi View Post
    Όσο για το ποτό νομίζω ότι τους ιντριγκάρει τρελά σε τραπέζι αν πεις ότι δε θέλεις!
    Όσοι παραξενεύονται, είναι αυτοί που συνήθως συνδέουν την διασκέδαση με το μεθύσι! Είτε σε τραπέζι, είτε σε έξοδο κλπ

  11. #11
    She-Hulk FoteiniK's Avatar
    Join Date
    18-05-17
    Location
    USS Enterprise (NCC-1701)
    Posts
    2,433

    Default

    Quote Originally Posted by DiDi View Post
    Αααα τελικά δεν είμαι η μόνη με το δούλεμα στη δουλειά ! Το χειρότερο είναι να νομίζουν ότι είναι πιο "μάγκες" τρώγοντας τις τυρόπιτες . Ατάκες αγαπημένες "εμένα δε μου αρέσει να καταπιέζομαι κ τρώω ό,τι θέλω", "εγώ τρώω και τα καίω" , "σιγά μη μετρήσω ποσότητές". Δεν τους περνάει καν από το μυαλό ότι εμένα μου αρέσει αυτό που τρώω κ ότι δε νιώθω καταπίεση! Όσο για το ποτό νομίζω ότι τους ιντριγκάρει τρελά σε τραπέζι αν πεις ότι δε θέλεις!
    ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΑΥΤΟ λες και εμείς το κάνουμε από καταπίεση
    Live Long and Prosper

    ♥ Always Exceed Yourself! ♥
    TikTok: https://www.tiktok.com/@iftwithfoteini
    Instagram: https://www.instagram.com/liftwithfoteini


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Yet another diet
    By Delta in forum Bodybuilders.gr Over 35
    Replies: 37
    Last Post: 17-09-13, 12:32
  2. "The Abs Diet"
    By ZedCe6 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 4
    Last Post: 10-12-07, 16:46
  3. Zig Zag Diet
    By whiz in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 8
    Last Post: 22-06-07, 15:13

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •