Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 42 of 42
  1. #31
    Pumping Iron
    Join Date
    05-04-16
    Posts
    531

    Default

    Quote Originally Posted by GeoLab View Post
    Καλημέρα,

    Λάθος το σκεπτικό σου.
    Αυτό που κάνουμε για το σώμα μας και κατά επέκταση για την υγεία μας το κάνουμε για τον εαυτό μας και για κανέναν άλλο.
    Χέστ@@κα αν με κοιτάνε η όχι.
    Φιλε μου γραφω πουθενα οτι ολο αυτο το κανω για την παραλια?
    ΟΧΙ φυσικα. Το ειπα 3 φορες....
    Για εμενα το κανω. Γιατι το γουσταρω.

    Ειπα....
    η αισθηση του να ειναι ολα τα βλεματα επανω σου δεν ειναι ενα μοναδικο συναίσθημα

  2. #32
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Το bodybuilding έχει να κάνει με την εικόνα. Δεν είναι πνευματικό σπορ. Φυσικά και μας αρέσει όταν κεντρίζουμε τα βλέμματα άλλων. Κι όποιος πει το αντίθετο λέει ψέμματα..
    LOGI, ούτε καλάμι καβάλησες, ούτε τίποτα. Εσύ μπήκες να μοιραστείς την αλήθεια σου και τη χαρά σου, από κει και πέρα μην κάθεσαι να δικαιολογείσαι σε κανέναν. Δε θα κάτσεις να σκάσεις κι όλας.Όποιος κατάλαβε αυτό που εννοείς καλώς. Δυστυχώς είπαμε, αυτό έχει ο γραπτός λόγος, εύκολα παρερμηνεύεται και γενικότερα πολύ εύκολα θα λάβεις αρνητική κριτική πάρα θετική.
    Καλή συνέχεια από μένα

  3. #33
    Pumping Iron
    Join Date
    05-04-16
    Posts
    531

    Default

    Σημερα εγω ημουν αυτος που θαυμαζε εναν αλλον για το σωμα του.
    Ηταν καποιος στην παραλια που δεν χόρταινα να τον κοιταξω με θαυμασμο.
    Ηταν κοντα στα 35 χρονων και ειχε σωμα πολυ καλυτερο απο το δικο μου.
    Εκανε μπανιο με τον μικρο του γιο.
    Ετσι οπως τον εβλεπα ειχε σωμα αγωνιστικο - με οχι παρα πολυ ογκο και αρκετα κομμενος.... σωμα που μου αρεσει δηλαδη πολυ.
    Τον θαύμαζα...

  4. #34
    Senior Bodybuilder Achillezzz's Avatar
    Join Date
    16-03-07
    Location
    .
    Posts
    5,477

    Default

    Quote Originally Posted by LOGI View Post
    Σημερα εγω ημουν αυτος που θαυμαζε εναν αλλον για το σωμα του.
    Ηταν καποιος στην παραλια που δεν χόρταινα να τον κοιταξω με θαυμασμο.
    Ηταν κοντα στα 35 χρονων και ειχε σωμα πολυ καλυτερο απο το δικο μου.
    Εκανε μπανιο με τον μικρο του γιο.
    Ετσι οπως τον εβλεπα ειχε σωμα αγωνιστικο - με οχι παρα πολυ ογκο και αρκετα κομμενος.... σωμα που μου αρεσει δηλαδη πολυ.
    Τον θαύμαζα...
    Plot twist
    Squat: 190kg
    Deadlift: 220kg
    Bench Press: 122.5kg
    Press: 85kg


    "What the hell is wrong with squatting? What are you, afraid? I thought powerlifters were supposed to be big, tough guys. Strap your cock on, leave your pussy at home, put a bar on your back and bend your knees!” – Kirk Karwoski

    "Train like a motherfucker for 10 years, no breaks, no bullshit, nothing but you and the bar, the rack and some chalk!" - Jim Wendler

  5. #35
    Senior Bodybuilder lary2332's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    2,527

    Default

    Quote Originally Posted by GeoLab View Post
    Καλημέρα,

    Λάθος το σκεπτικό σου.
    Αυτό που κάνουμε για το σώμα μας και κατά επέκταση για την υγεία μας το κάνουμε για τον εαυτό μας και για κανέναν άλλο.
    Χέστ@@κα αν με κοιτάνε η όχι.
    καλα ενταξει εσυ το τερματισες...εκτος αν εισαι ενα επιπεδο σαν αυτους που γυμναζονται...αλλα ειναι εμφανησιακα αγυμναστη...
    λοιπον και να λεμε τα συκα συκα και τη σκαφη σκαφη..το bodybuilding εχει το ναρκισσισμο του.. [ ο καθενας με τον δικο του τροπο }.οταν μιλαμε για bodybuilding και οχι απλα γυμναστικη για θεμα υγειας..και ευεξιας...
    επισης πραγματικα δεν με νοιαζει η παραλια..αν με κοιταν ουτε καν...αλλα γουσταρω που ειμαι καλως στο γυμναστηριο...και ναι φοραω τυραντα με την ρωγα εξω...τουλαχιστον το στηριζω το μπλουζακι...και δεν ειμαι σαν κατι αλλους που το φοραν ...και ανναρωτιεσαι.....
    Last edited by lary2332; 23-08-20 at 04:01.
    οτι φτιαχνεται δυσκολα χαλαει και δυσκολα!!!!!

  6. #36

    Join Date
    26-08-20
    Posts
    354

    Default

    Πέρα από την ουσία ότι πως είναι η ζωή σου συνολικά αν είσαι ψυχοσωματικά καλά ενεργός σεξουαλικά χωρις ανεργία με καλές σχέσεις με οικογενεια με φίλους προφανώς να μην νιώθεις άβολα γυμνός σε μια παραλία και να βλέπεις θετικα...βλέμματα στη παραλία σε συνάρτηση με οπτικη σου εικόνα είναι στιγμιαία μια χαρά ..ρωτήστε και εμένα που αλλιως έιμουν Γυμνός στα 84 κιλά πλαδαρος και αλλιώς τώρα που προσπαθώ να είμαι fit for My age....-))
    .
    .
    Last edited by guest8090; 30-08-20 at 23:31.

  7. #37
    Pumping Iron salva_'s Avatar
    Join Date
    19-04-21
    Location
    Athens
    Posts
    458

    Default

    ενταξει σίγουρα , ενα κομμάτι του εχω ωραίο σωμα = τραβάω τα βλέμματα , σιγουρα ενα κομματι εχει να κανει με την εκκεντρικότητα.. απο την άλλη το προβλημα ειναι να ζεις περιμενοντας την επιβαιβεωση απο τους αλλους συνεχεια.. ο καθενας μας ξερει τι κοπο ιδρωτα εχει ριξει για να φτιαξει το σωμα του . αυτο και μονο θα επρεπε να μας αρκει... και επισης οτι ωραιο εχουμε καλο ειναι να το δειχνουμε ... ποσο μαλλον οταν εχουμε ωραια ψυχη , και ωραιο σωμα.

  8. #38

    Default

    Πιστευω πως οσοι λενε "το bodybuilding το κανεις για τον εαυτο σου" κοροϊδευονται σε ενα βαθμο. Φυσικα και εγω ο κυριος λογος που κανω βαρη ειναι για να κοιτιεμαι στον καθρεφτη και να γουσταρω αυτο που βλεπω, αλλα το θεμα ειναι να καταλαβαινουμε γιατι γουσταρουμε οταν εχουμε ωραιο σωμα. Προφανως ο λογος ειναι οτι υποσυνειδητα σκεφτομαστε οτι θα αρεσει στους αλλους. Ειναι περιπου το ιδιο με το μακιγιαζ που πολλες γυναικες λενε πως το φορανε γιατι αρεσει στις ιδιες.
    Νους υγιης εν σωματι φουσκωτο

  9. #39

    Default

    Και για να απαντησω και στο αρχικο θεμα του θρεντ, οντως η αισθηση του να σε κοιτανε σα χανοι κοπελες στην παραλια ειναι φοβερη (και αυτο το λεω εγω που δεν ειχα ποτε εξωπραγματικο σωμα, απλα ενα τσακ πανω απο το μεσο αντρα της ηλικιας μου)
    Νους υγιης εν σωματι φουσκωτο

  10. #40
    Pumping Iron
    Join Date
    05-04-16
    Posts
    531

    Default

    Quote Originally Posted by NoobGains View Post
    Και για να απαντησω και στο αρχικο θεμα του θρεντ, οντως η αισθηση του να σε κοιτανε σα χανοι κοπελες στην παραλια ειναι φοβερη (και αυτο το λεω εγω που δεν ειχα ποτε εξωπραγματικο σωμα, απλα ενα τσακ πανω απο το μεσο αντρα της ηλικιας μου)
    Like++++++

  11. #41
    Pumping Iron salva_'s Avatar
    Join Date
    19-04-21
    Location
    Athens
    Posts
    458

    Default

    Quote Originally Posted by NoobGains View Post
    Πιστευω πως οσοι λενε "το bodybuilding το κανεις για τον εαυτο σου" κοροϊδευονται σε ενα βαθμο. Φυσικα και εγω ο κυριος λογος που κανω βαρη ειναι για να κοιτιεμαι στον καθρεφτη και να γουσταρω αυτο που βλεπω.
    λιγο αντιφατικο αυτο που γραφεις , απο την μια οσοι λενε οτι το κανουν για τον ευατο σου κοροιδευονται οτι το κανουν για τον ευατο τους. και απο την αλλη κοιτας τον καθρεφτη και γουσταρεις αυτο που βλεπεις

    προφανως και εγω γυμναζομαι για να βλεπω τα αποτελεσματα και να μου αρεσει.. εαν αρεσει σε εμενά ελαχιστα με ενδιαφερει τι θα πουν οι αλλοι..

    το bb δεν νομιζω να είναι καλλιστεία ο πιο ομορφος-η κερδιζει , αθλημα ειναι κανονικα που σε εναν αγωνα φαινεται ολος ο κοπος και η δουλεια τον bb's το παω γυμναστηριο και φουσκωνω κανω γραμμωση , ειναι κατι τελιως διαφορετικο. απο ενα επαγγελματια bb

  12. #42
    Pumping Iron Quarter's Avatar
    Join Date
    21-06-16
    Location
    Αθήνα
    Posts
    445

    Default

    Κάθε είδους επιβεβαίωση (ή θαυμασμός), σε οποιονδήποτε τομέα, όταν προέρχεται από τους άλλους, είναι επιθυμητή. Ανησυχητικό είναι, όταν γίνεται αυτοσκοπός.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Διατροφή Στην Παραλία - Ιδέες!
    By AU77 in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 12
    Last Post: 13-06-17, 21:15
  2. Διατροφή Στην...Παραλία!
    By Demetra in forum Διατροφή & Συμπληρώματα Για Γυναίκες
    Replies: 18
    Last Post: 04-08-14, 12:15
  3. φιτ στην παραλία
    By kick_boxer in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 25
    Last Post: 25-06-11, 20:55
  4. Ασκήσεις στην παραλία....
    By GuRu in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 03-07-05, 19:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •