Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    Default Φωτογραφίες Μου

    Καλησπερα παιδια,ειμαι ο Σωτηρης 42 χρονων 1,68 υψος 67 κιλα με 15,5% ποσοστο λιπος,πριν ενα χρονο ημουν σχεδον 101 κιλα με 40,5% σωματικου λιπους,ειχα ξεκινησει διατροφη με διαιτολογο και γυμναστικη με βαρη,θελω να χασω λιγο λιπος ακομα και μετα να βαλω μερικα ποιοτικα κιλα σε συνδιασμο με βαρη,η αληθεια το να δω την ζυγαρια να ξανα ανεβαινει με τρομαζει λιγο
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Συγχαρητήρια για την προσπάθεια σου, το αποτέλεσμα είναι φοβερό!
    Οι κόποι σου έπιασαν τόπο.

    Άσε στην άκρη τη ζυγαριά, μη σου γίνει μπαμπούλας. Μια ισοθερμιδική διατροφή χρειάζεσαι , όχι υπερβολές στην αύξηση θερμίδων, όλα σωστά και ωραία και θα έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα.
    Το να χάσεις λίπος είναι πιο εύκολο από το να βάλεις μυϊκή μάζα, θέλει υπομονή και χρόνο. Αλλά με σωστή οργάνωση και με το πείσμα που έχεις θα τα καταφέρεις.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Συγχαρητήρια για την προσπάθεια σου, το αποτέλεσμα είναι φοβερό!
    Οι κόποι σου έπιασαν τόπο.

    Άσε στην άκρη τη ζυγαριά, μη σου γίνει μπαμπούλας. Μια ισοθερμιδική διατροφή χρειάζεσαι , όχι υπερβολές στην αύξηση θερμίδων, όλα σωστά και ωραία και θα έχεις πολύ καλό αποτέλεσμα.
    Το να χάσεις λίπος είναι πιο εύκολο από το να βάλεις μυϊκή μάζα, θέλει υπομονή και χρόνο. Αλλά με σωστή οργάνωση και με το πείσμα που έχεις θα τα καταφέρεις.
    Σε ευχαριστώ πολύ Kardoula, η αλήθεια είναι ότι αυτό που με δυσκόλεψε στην προσπάθεια μου αυτό τον ένα χρόνο είναι ότι δεν ήθελα να γίνω αντικοινωνικος, συνέχισα τις εξόδους μου, κοτόπουλο σαλάτα στις ταβέρνες, σόδα με στημένο λεμόνι στα μπαρ και όταν ήθελα να κάνω καμία τρέλα, μπύρα χωρίς αλκοόλ

    Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #4
    She-Hulk FoteiniK's Avatar
    Join Date
    18-05-17
    Location
    USS Enterprise (NCC-1701)
    Posts
    2,433

    Default

    Χίλια μπράβο! Εξαιρετική πρόοδος!
    Live Long and Prosper

    ♥ Always Exceed Yourself! ♥
    TikTok: https://www.tiktok.com/@iftwithfoteini
    Instagram: https://www.instagram.com/liftwithfoteini

  5. #5
    Senior Bodybuilder ΜΕΜΟΣ's Avatar
    Join Date
    07-01-11
    Location
    ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Posts
    1,645

    Default

    Σου λέω ξανά -μετά το καλωσόρισμα- μπράβο και βάσει των φωτογραφιών. Τεράστια αλλαγή.
    Χάσε λίγο ακόμη όπως λες - εγώ θα έλεγα 4-5% λίπος - και μετά σταδιακό χτίσιμο.
    Rome wasn't built in a day

  6. #6

    Default

    Ευχαριστώ για τις συμβουλές σας, επόμενος στόχος να πέσει το ποσοστό λίπους σε μονοψήφιο, αυτό που έχω βάλει στο μυαλό μου είναι ότι δεν βιάζομαι για κάτι, το έχω πλέον ως τρόπο ζωής, εννοείτε πως κάποια φορά αν έχω την ανάγκη να κάνω την παρασπονδια μου θα την κάνω και την επόμενη μέρα πάλι πειθαρχία

  7. #7
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,612

    Default

    Μπράβο και από μένα φίλε Σωτήρη και καλώς ήρθες στην παρέα μας. Αυτό είναι το μυστικό που όλοι το κάνουν λάθος.. Η Υπομονή. Όλοι βιάζονται αλλά θέλει μέθοδο και χρόνο..Καλή συνέχεια με καλό πείσμα θα τα καταφέρεις.
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  8. #8

    Join Date
    26-08-20
    Posts
    354

    Default

    Δεν ειμαι ιδια περιπτωση με σενα ακριβως ...εκτος απο υψος χαχα και σημερινα κιλα αλλα ειμουν πιο παχυς και εγω((84) οποτε αφου εισουν 100 κιλα ειναι θαυμα και ξερεις πλεον το πως..... επισης επειδη βλεπω κοιλια την ελαχιστη χαλαση δερματος (λογικο) αν κρινω εξ ιδιων μια κρεμα τοπικης συσφιξης δερματος με q 10 επιμονη χρηση μηνος και ισως λαδι αμυγδαλου θα βοηθησουν ...σχετικα.
    Τον ιδιο τρομο περι ζυγισης εχω-))) αλλα καταλαβα και απο εδω μεσα οτι αν παμε με ελαχιστο πλεονασμα και βαρη ολα θα εχουν κοντρολ.
    Last edited by guest8090; 10-10-20 at 09:32.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Να Μαι Και Γω - Φωτογραφίες!
    By nikosmich in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 2
    Last Post: 26-04-13, 12:17
  2. Φωτογραφίες
    By REA in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 8
    Last Post: 27-10-07, 03:40
  3. Φωτογραφίες μου
    By horhem in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 58
    Last Post: 08-10-07, 03:31

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •