Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-05-21
    Posts
    4

    Default Χαίρετε και καλώς σας βρήκα παιδιά!!!

    Γεια σας, ονομάζομαι Άρης ειμαι 21 χρονών μόλις έκανα εγγραφή στο bodybuilders.gr καταρχάς χαίρομαι που μπήκα διότι παρακολουθώ πολύ καιρό τα άρθρα σας και έχω πάρει αρκετές πληροφορίες.
    Ασχολούμαι με την γυμναστική με αντιστάσεις εδώ και 2 χρόνια πλέον. Κατάφερα από το 2018 στα 186 κιλά μέσα σε ένα χρόνο με διατροφή κυρίως και αεροβική ασκηση τότε να πάω στα 98 κιλά. Εδώ να σημειώσω πως πάσχω από υποθυρεοειδισμό τέσπα.
    Μετέπειτα τυχαία μπήκα σε ένα γυμναστήριο και άρχισα σιγά σιγά να ασχολούμαι και πλέον έχει γίνει τρόπος ζωής. Τώρα είμαι 112 κιλά 1,98 ύψος έχοντας κάνει ένα αξιοπρεπές off-season τον χειμώνα όχι βρώμικο όγκο με επίβλεψη προπονητή και σταθερά και πλέον είμαι σε cut αυτήν την περίοδο και συνεχίζω. Χάρηκα και πάλι!!!
    Last edited by Aris20516; 28-05-21 at 10:56.

  2. #2
    Pumping Iron salva_'s Avatar
    Join Date
    19-04-21
    Location
    Athens
    Posts
    458

    Default

    Μπράβο φίλε μου για τα κιλά που έχεις χάσει, θέλει πολύ θέληση για να τα καταφέρεις !! Συνέχισε δυναμικά! Θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις Καλλισθένικη γυμναστική , με συνδιασμό αεροβική . Και TRX να φτιάξεις τον κορμό. Το σώμα σου σε τι φάση είναι ; Εννοώ από άποψη κρεμάσματος ραγαδες .
    NO EXCUSES

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-05-21
    Posts
    4

    Default

    Το μόνο σημείο που έχω χαλάρωση είναι ο κάτω κορμός όμως έχει βελιωθεί κατά πολύ επίσης τα κιλά τα έχασα το διάστημα μεταξύ 2018-2019 από εκεί και πέρα ασχολούμε με bodybuilding αναερόβια προπόνηση μέχρι τώρα. Ραγάδες έχω αλλά δεν με απασχολούν και πολύ διότι δεν πολυ φαίνονται. Χέρια και πόδια είχα επίσης χαλάρωση παλιά όμως με πρόγραμμα εκγύμνασης και διατροφής από προπονητή (γνωστό στο χώρο) ,έχουν γίνει τα δυνατά μου σημεία. Αυτή την στιγμή είμαι 112 περίπου 1.98 ύψος γύρω στο 15-14% δεν γνωρίζω ακριβώς γιατί έχω πάρει λίπος ήμουνα σε πλεόνασμα για κάποιο καιρό.

  4. #4
    Pumping Iron salva_'s Avatar
    Join Date
    19-04-21
    Location
    Athens
    Posts
    458

    Default

    το λιπος πως ξερεις ποσο ειναι ακριβως;; 14-15 πολύ λιγο μου φαινεται για το βαρος υψος.. δεν βαζεις καμια φωτο σου να σε δουμε.
    NO EXCUSES

  5. #5
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-05-21
    Posts
    4

    Default

    Εχω βαλει μια φωτο προφιλ μου δεν ξερω αν φενεται. Αλλα και παλι δεν ξερω ακριβως στο περιπου λεω.

  6. #6
    Pumping Iron salva_'s Avatar
    Join Date
    19-04-21
    Location
    Athens
    Posts
    458

    Default

    φιλε μου μπραβο πολυ καλο αποτελεσμα !!!! μπορεις να βαλεις και εδω φωτογραφιες σου.. το πριν και το μετα
    ε
    NO EXCUSES

  7. #7
    Senior Bodybuilder GEOZN8's Avatar
    Join Date
    17-06-14
    Location
    Athens
    Posts
    1,613

    Default

    Καλώς ήρθες στην παρέα μας φίλε και καλή επιτυχία στους στόχους σου. Μπράβο σου τα πας πολύ καλά.
    Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου... Γιώργος.

  8. #8
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-05-21
    Posts
    4

    Default

    Ειμαι απο κινητο τωρα φιλε και δεν με αφηνει εχω προσπαθήσει τρεις φορες μολις μπω απο pc θα το δω

  9. #9
    New Member
    Join Date
    19-08-14
    Posts
    61

    Default

    καλώς σε βρήκαμε!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Χαίρετε και καλώς σας βρήκα!
    By George381 in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 21
    Last Post: 03-06-21, 15:05
  2. Καλώς σας βρήκα παιδιά
    By Billys95 in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 2
    Last Post: 18-11-15, 20:17
  3. Καλως σας βρηκα παιδια!!!
    By portman in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-12, 18:53
  4. Καλώς σας βρήκα παιδιά
    By ]-[@tzi in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 6
    Last Post: 11-10-11, 11:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •