Καλησπέρα παιδιά! μιας και θα αργήσω, είτε δεν θα αγοράσω καθόλου weight tree ήρθε η ώρα να ποστάρω και εγώ το ταπεινό home gym μου..
oι φωτογραφίες:












Διαθέτω ολυμπιακή μπάρα powerlifting,ολυμπιακή μπάρα ''υβριδικού τύπου 27,5cm'',ολυμπιακή στραβόμπαρα,ολυμπιακούς αλτήρες,φ28 στραβόμπαρα,φ28 αλτήρες,κάτι ελαφριούς αλτήρες 3-4-5 και 10kg που έχω για ζέσταμα κυρίως,πλατφορμα deadlift φυσικά,ποδήλατο για ζέσταμα,αρκετά κιλά ολυμπιακού τύπου (σιδερο) και λιγότερα φ28,arm blaster,ταναλάκια 40-60-80 κιλά αντίσταση,κοπηλατική τύπου ''πατέντα'' και τώρα μαζευω χρήματα για να πάρω μέχρι τον ιούνιο μια τροχαλία τριών θέσεων για τις δευτερεύων ασκήσεις και φυσικά για πρήξιμο τρικέφαλων ..
Ισως ξέχασα και κατι δε πειράζει..
Στο δια ταυτα.. οι αλλαγές που θα κάνω σύντομα είναι βάψημο των τοίχων σε χρώμα σκούρο μπλε ή μαυρο, ή διχρωμία.. θα αγοράσω μια dimable λαμπα λευκου φωτος καθως αυτη η πορτοκαλι με κουράζει γιατί κάνω 9/10 φορές απόγευμα προπονήσεις λόγο δουλειάς..και θα καρφώσω τον καθρευτη στον τοίχο με βίδες πάνω στο ξύλο..
τι αλλαγές θα προτείνατε ή τι αλλαγές θα κάνατε αν ήσασταν στη θέση μου; πως σας φαίνεται το home gym μου; κάνει και η κοπέλα μου προπονήσεις, εξού και το ποδήλατο, τα ροζ λαστιχάκια και τα πολύ μικρά κιλά στους αλτήρες (αν φαινονται στη φώτο)

ευχαριστώ εκ των προτέρων!